REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Konkurs ofert na prowadzenie kawiarni
2012.09.08 15:02

Kto poprowadzi kawiarnię w nowym BCK-u?

Oferty można składać do dnia 14 września 2012 roku u dyrektora Biłgorajskiego Centrum Kultury, w godz. 8.00 - 15.00. Prezentujemy szczegóły konkursu.
Kto poprowadzi kawiarnię w nowym BCK-u?

Biłgorajskie Centrum Kultury ogłasza konkurs ofert na prowadzenie kawiarni w siedzibie BCK, Biłgoraj, ul. Kościuszki 16.

Wyłączona przestrzeń zaplecza gastronomicznego - 19,39 m kw.
Przestrzeń konsumpcyjna ( wspólnie użytkowana) - ok. 30 m kw.
Lokal kawiarni funkcjonować powinien przed, w czasie trwania i po imprezach organizowanych przez BCK oraz w czasie pracy kina. Najemca ponosić będzie opłaty związane z utrzymaniem lokalu (czynsz, energia elektryczna, woda, ogrzewanie i inne media). Najemca w trakcie trwania umowy najmu
będzie prowadził działalność gospodarczą - kawiarnia. Najemca, we własnym zakresie, pokryje koszty dostosowania lokalu do prowadzonej działalności i jego wyposażenia uwzględniając fakt, że styl wystroju lokalu powinien wkomponować się w działalność instytucji - uzgodnienia z dyrekcją BCK.

Oferta winna zawierać następujące dane oraz załączniki :

1.imię i nazwisko i adres lub nazwę i siedzibę firmy, jeżeli zgłaszającym jest osoba prawna,
2. datę,
3.oświadczenie, ze zgłaszający zapoznał się z warunkami konkursu i przyjmuje je bez zastrzeżeń,
4.proponowaną cenę miesięcznego czynszu nie mniejszą niż 20 zł za m kw.
Powierzchnia konsumpcyjna ( wspólna, ok. 30 m kw) - 50 % ceny za m kw,
5.koncepcję prowadzenia kawiarni - ofertę gastronomiczną, stylu wystroju lokalu, wyposażenie
zaplecza i przestrzeni konsumpcyjnej,
6.wypis z ewidencji działalności gospodarczej.

Oferty w zamkniętych kopertach z napisem "Oferta konkursowa na wynajem kawiarni" mogą składać osoby fizyczne i prawne w terminie do dnia 14 września 2012 r. u dyrektora Biłgorajskiego Centrum Kultury, w godz.8.00 - 15.00. Po podanym terminie nie będą przyjmowane
dalsze oferty oraz niedopuszczalna jest zmiana w już złożonych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi, w ciągu 3 dni od daty upływu składania ofert, w gabinecie Dyrektora Biłgorajskiego Centrum Kultury. Konkurs jest ważny bez względu na liczbę uczestników. Zastrzega się prawo do odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny.

Szczegółowych informacji udziela Dyrektor BCK Stefan Szmidt i Kierownik administracyjno - techniczny Tomasz Falandysz (Tel. 84 686 0415). Po kontakcie telefonicznym istnieje możliwość obejrzenia lokalu.

Red.
Red. dodany 8 września 2012
 
Odsłon: 20095

Czytaj podobne

tagi: bck, kawiarnia

Waszym zdaniem (14)

~ Klient
Oceniano 3 razy  -3
Mnie tam lat kto poprowadzi byle nie flejtuch ,zmywaki żeby nie śmierdziały i ogólnie żeby było czysto .No chyba, że jakaś damulka z pilniczkiem i pazurami będzie się nie dotykała miotły,szmaty a w kiblu zapanuje kolor czekolady nie mający nic wspólnego z czekoladą ,hehehe.
No i ceny żeby były jak ja -atrakcyjne !
~ nepotka
Oceniano 4 razy  0
po co te warunki konkursu jak i tak wiadomo kto to poprowadzi,rodzina maryśki?
~ Do Obiektywnie
Oceniano 5 razy  -1
Już widzę tłumy na przedstawieniach profesjonalnych teatrów. Pewnie ceny za bilety też będą "profesjonalnie wysokie"? My nie chcemy garstki kolegów dyrektora na przedstawieniach. Chcemy, żeby BCK robiło coś dla ludzi. Z Marylą i Szmidtem skończy się na 5 imprezach w roku - 2 profesjonalnych teatrach, koncercie kolegów z Jazz Ball Orkiestra, przeglądzie piosenki dziecięcej i badziewnym festynie. Czas na zmiany w zarządzaniu BCKiem. Kiedy ta placówka zacznie dbać o życie kulturalne w mieście a nie robić wszystko po najmniejszej lini oporu? Kiedy ktoś pomyśli o młodzieży i średnim pokoleniu? Kiedy będzie w BCK coś nowego i ciekawego? Obawiam się, że dopiero po zmianach personalnych. To nastąpi wówczas gdy zmienią się władza Biłgoraja.
~ do n/w wpisu "obiektywnie" - Podanik
Oceniano 11 razy  -1
Pożyjemy, to zobaczymy na czyje wyjdzie. Na razie, wszelkie opinie dot. przyszłej działalności BCK to czyste spekulacje, nie podparte żadnymi faktami, a więc - jest to "wróżenie z fusów"...
~ obiektywnie
Oceniano 10 razy  -2
Piękny budynek BCK, super że będzie tam nowoczesne kino, kawiarnia itp. Z tego co wiem dyrektor szykuje atrakcyjne imprezy, z udziałem m.in. profesjonalncyh teatrów polskich. Będziemy oglądać przedstawienia itp. A malkontenci będą cierpieć z zawiści.
~ Michał
Oceniano 19 razy  +5
Zastrzega się prawo do odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny. CO TO ZA KONKURS? MA WYGRAĆ KTOŚ ZNAJOMY? JAK NIE TO ODSTĄPIMY OD KONKURSU?
~ Podatnik - w przyszłości z BCK będzie BCB ?
Oceniano 18 razy  0
Myślę, iż z upływem czasu z BCK zrobi się BCB, czyli Biłgorajskie Centrum Biznesu, które będą prowadzić komercyjne interesy - jak zawsze - osoby mające układ z władzą. Takie "centa biznesu" stają się "modne" w dużych miastach. Oprócz kawiarni, posiadają także duże pomieszczenia tzw. konferencyjne, mniejsze pomieszczenia na prowadzenie narad panelowych, oraz restauracje i miejsca noclegowe itd. Centra są b. dobrze wyposażone dla elit kapitalizmu UE, których głównym celem jest bogacenie się dzięki taniej sile roboczej w Polsce.
~ nena
Oceniano 12 razy  +4
bardzo dużo czasu zostało do 14.09 kpina!!!
~ slodyczomania
Oceniano 9 razy  +1
ja sie zastanawiam czy ta peknieta szyba (od lewej strony jak sie stoi przed BCK) to taka nowa moda w architekturze? tak ma być????!!!!
Co to wgl am byc???!!!
już dawno miało byś otwarte ta firma jakies za przeproszeniem sobie jaja robi. I takie BCK otwiera od czerwca....
~ arczi64
Oceniano 13 razy  +5
smierdzi NEPOTYZMEM:) pewnie juz wiadomo kto bedzie mial ta kawiarenke
~ *
Oceniano 7 razy  -1
ta cena to z kosmosu!!!
~ Troll
Oceniano 17 razy  +5
Maryla! Wreszcie by coś pożytecznego robiła. ;D
~ do -darek
Oceniano 9 razy  +1
czyli wszystko jest z góry ustalone, jeden wielki przekręt :P
~ darek
Oceniano 12 razy  +4
Zastrzega się prawo do odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny. - to brzmi podejrzanie :D
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
we wtorek, godzina 16:28 Biłgoraj
Biłgorajskie obchody Dnia Strażaka [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
We wtorek 30 maja, w Biłgorajskiej Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. Były Odznaczenia i życzenia satysfakcji ze służby.
dzisiaj, 10:32 Obsza
Grill z okazji Dnia Dziecka z promulami w tle
dzisiaj, 08:17 Biłgoraj
Plac zabaw w centrum miasta zmieni wygląd
w sobotę, godzina 20:51 Biłgoraj
Dni Biłgoraja. Koncerty na scenie letniej BCK
W tym roku Dni Biłgoraja odbywają się pod hasłem "W krainie Słowian". Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę 27 maja. Można było wziąć udział w jarmarku, a wieczorem rozpoczęły się koncerty. Na scenie BCK wystąpili Head Vision, Kuba Nizio, Diana Kotuła, czy Lubelska Federacja Bardów.
w czwartek, godzina 10:21 Biłgoraj
39-latek aresztowany za groźby wobec sąsiadów
dzisiaj, 07:50 Biłgoraj
55 500 zł dla 12 grantobiorców
24 maja 2023 Biłgoraj
Podatki w górę?
Podczas środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja, po raz kolejny wrócono do tematu podwyżki stawek podatkowych od nieruchomości. Tym razem udało się uchwalić nowe kwoty?
dzisiaj, 07:11 Zamch
Święto szkoły w Zamchu
w czwartek, godzina 08:28 Goraj
Dyrektor powołana na kolejną kadencję
24 maja 2023 Biłgoraj
Głosowanie nad absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza
Częścią środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja (24 maja) było głosowanie w sprawie udzielenia burmistrzowi absolutorium, czyli stwierdzenia prawidłowości podjętych działań finansowych w poprzednim roku. Radni musieli też podjąć decyzję co do udzielenia włodarzowi wotum zaufania.
we wtorek, godzina 09:36 Szyszków
Pijany kierowca forda wjechał w budynek
w czwartek, godzina 07:10 Osuchy
Inwestycja za 13 mln zł ruszyła pełna parą
w niedzielę, godzina 22:04 Biłgoraj
Dni Biłgoraja za nami
W drugi dzień świętowania organizatorzy zaprosili na plac przy BCK. Na scenie letniej zaprezentowały się lokalne zespoły, ale wystąpił tez teatr z Dąbrowicy. Na zakończenie wystąpiła zwyciężczyni Voice of Poland Ola Nizio.
w czwartek, godzina 15:28 Biłgoraj
Piąty Dzień Dziecka i Rodziny w Wiosce Dziecięcej SOS
w czwartek, godzina 08:53 Biłgoraj
Powstał w '82 roku. W sobotę jubileusz 40-lecia istnienia
w sobotę, godzina 11:47 Biłgoraj
Przyjaźń ponad granicami
Biłgoraj współpracuje z miastami partnerskimi od prawie 30 lat. To sposób na wsparcie i wymianę doświadczeń. Okazją do podsumowań są konferencje miast partnerskich, które odbywają się każdego roku przy okazji Dni Biłgoraja. Tegoroczne spotkanie miało miejsce w sobotnie przedpołudnie 27 maja i zorganizowane zostało w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Podczas wydarzenia, z okazji 25-lecia współpracy odnowiono umowę z litewskim Kelme.
we wtorek, godzina 10:19 Aleksandrów
Pożar domu w Aleksandrowie
w środę, godzina 09:56 Józefów
Wybrano wykonawcę przebudowy dróg
25 maja 2023 Biłgoraj
Będzie chodnik na ul. Bagiennej? Awantura na spotkaniu z mieszkańcami
W czwartkowe popołudnie 25 maja odbyło się spotkanie w sprawie przebudowy ul. Bagiennej. Władze miasta mają w planach wykonanie ciągu pieszego i drogi dla rowerzystów. Już na początku rozgorzała prawdziwa awantura.
w środę, godzina 14:21 Biłgoraj
"Dzielnicowy Roku" po pierwszym etapie
w środę, godzina 14:43 Biłgoraj
Prezes KRUS w Biłgoraju
we wtorek, godzina 11:47 Biłgoraj
Międzygminne porozumienie podpisane
Partnerstwo "Gminy Powiatu Biłgorajskiego dla Rozwoju Gospodarczego" to projekt, który ma pomóc w rozwoju gmin. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane podczas spotkania, które odbyło się we wtorkowe przedpołudnie 30 maja, w Urzędzie Miasta w Biłgoraju. Zaprezentowano też projekt Strategii IIT.
w czwartek, godzina 08:59 Biłgoraj
Ogromny sukces 8-latki
19 maja 2023 Biłgoraj
Budynek zniknął
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika