REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2015.10.20 16:49 | aktualizacja: 2015.10.20 16:58

Droga poświęcona, ale inwestycja nie jest ukończona

To jedna z największych inwestycji, jakie zostały zrealizowane na terenie Biłgoraja w ciągu ostatnich lat. Zadanie pn. "Budowa obwodnicy miasta Biłgoraj w ciągu drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin - Grabownica Starzeńska" kosztowało prawie 47 mln zł. Realizacja zadania zajęła kilkanaście miesięcy. Dziś projekt został podsumowany, ale prace zakończą się w listopadzie.
Droga poświęcona, ale inwestycja nie jest ukończona

Zadanie pn. "Budowa obwodnicy miasta Biłgoraj w ciągu drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin - Grabownica Starzeńska" rozpoczęło się pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Wówczas został przekazany plac budowy wykonawcy. Prace rozpoczęto na odcinku od ul. Tarnogrodzkiej do ul. Krzeszowskiej, wykonano odcinek o długości ok. 900 m. W ramach zadania wykonany został m.in. most na rzece Czarna Łada.

Ale to tylko część ogromnej inwestycji, które obejmowało także budowę mostu na Białej Ładzie oraz ronda na skrzyżowaniu ulic Tarnogrodzkiej i Motorowej. Przewidziano też remont skrzyżowania Al. Jana Pawła II, ul. Sikorskiego i ul. Włosiankarskiej. W kolejnych etapach wykonano m.in. rondo na skrzyżowaniu ul. Zielonej z Al. Jana Pawła II oraz chodnik i ścieżka rowerowa wraz z ul. Zieloną, rondo na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej i ul. Batorego. Ostatnim elementem była budowa odcinka Al. Jana Pawła II od ronda Włosiankarska - Sikorskiego do ronda na skrzyżowaniu z ul. Zieloną.

Wartość zadania to prawie 47 mln zł, ale tylko część tej kwoty wyłożyły samorządy miasta i powiatu. Dofinansowanie wyniosło aż 42 mln zł. Remont wykonało konsorcjum firm: REMOST Józef Siry i wspólnicy sp. j., z siedzibą w Dębicy i Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu.

Dziś, we wtorek 20 października, mimo, że budowa nie została zakończona, podsumowano zadanie. Odbyło się to podczas uroczystej sesji Rady Miasta, zorganizowanej z okazji 25-lecia samorządu.

- Przy okazji tej uroczystości chcieliśmy wspomnieć o największej inwestycji samorządu, jaka była realizowana w tym okresie, czyli budowie obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 835. To prawda, że inwestycja jeszcze trwa, jest na ukończeniu. Zostało już niewiele do wykonania - mówi w rozmowie z portalem bilgorajska.pl wiceburmistrz Biłgoraja Michał Dec.

Gotowy jest już odcinek między ul. Krzeszowską i ul. Tarnogrodzką. Przejezdne jest także rondo na skrzyżowaniu ul. tarnogrodzkiej z ul. Motorową.

Do końca października ma zostać uruchomiona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Krzeszowskiej z Al. Jana Pawła II. Wówczas będziemy mogli jeździć nowym odcinkiem trasy.

Całość ma być gotowa do 30 listopada. - Pozostały praktycznie prace porządkowe, ale dużo będzie zależeć od warunków atmosferycznych. Niemniej termin zakończenie inwestycji nie jest zagrożony - dodaje burmistrz Dec.

red.
red. dodany 20 października 2015
 
Odsłon: 14061

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (50)

Najwyżej oceniane komentarze
~ Troszkę inna sprawa, ale też dotyczy dróg w mieście
Oceniano 38 razy  +32
Panie Dec?
Czy są już naliczane kary umowne dla wykonawcy ul. Moniuszki i Łąkowej?
Wg umowy ul. Moniuszki i Łąkowa miały być całkowicie ukończone do 15 października.
~ Numer
Oceniano 39 razy  +31
Jak można święcić jak nie zakończona inwestycja. Wybory i robią z ludzi głupich?
~ bv
Oceniano 21 razy  +19
Dla tych, którzy myślą, że tzw. największe partie się od siebie róznią różnią.
Jeśli chodzi o umiłowanie do imprez przed kamerami to niczym.
Wszyscy chętnie przybyli:
PiS - Borowiec
PO - Żmijan
SLD - Rosłan
PSL - Tokarska
Wszystkie komentarze
~ Ave-jaaaaaaaaa
Oceniano 1 raz  +1
banda patafianow
~ Jajcek
Oceniano 1 raz  +1
Jednak i na klechę deszcze pada?! Jego BÓG nawet w takiej chwili nie odpuści swojemu przedstawicielowi? Najwyraźniej nie dzieli się z nim kasą!
~ kierowca
Oceniano 2 razy  +2
czyli teraz jakby jakiś wypadek to znaczy że gusła nie zadziałały?
~ co za film
  0
a widze że działa dopiero jak sie skopiuje cały link ale dobry
~ co za film
Oceniano 2 razy  -2
Warto zobaczyć!
romking@gmx.com#%2Fcloud%2F%3Agallery' target='_blank' rel='nofollow'>https://storage-eu.gmx.com/qx/gmx_com_eu/?locale=en&guestToken=5l9BNtrhSFuG0OLkQU1GVw&loginName=romking@gmx.com#%2Fcloud%2F%3Agallery
~ co za film
Oceniano 2 razy  -2
co za film!
romking@gmx.com' target='_blank' rel='nofollow'>https://storage-eu.gmx.com/qx/gmx_com_eu/?locale=en&guestToken=5l9BNtrhSFuG0OLkQU1GVw&loginName=romking@gmx.com
~ ADAK
Oceniano 3 razy  +3
jesteś jej kolejnym trybem w kole zamachowym. No sztab na miezły, nawet widziałem tą panią za wiocha.pl jako osoba która utożsamia się z Zamościem, z Chełmem, z Białą Podlaską, z Krasnym stawem, z Biłgorajem. Wszystkim chce dobrze zrobić. A co jest do wszytskiego jest .... sami wiecie.
~ obiketywnie
Oceniano 9 razy  -9
Zaznaczam, że nie należę do PISu, ale po mojej obserwacji proszę o odpowiedź:
Pan Piotr Olszówka manifestuję, że jest liderem PiSu biłgorjaskiego- co to za lider, który widzę dzieli a nie łączy?
Który niszczy zamiast budować?
Który widzę naśladuję Szeligę (banery, program- miejsca nawet gdzie sa przyczepione banery i reklamowane)?
Obiektywnie spojrzeć to najwięcej widać Panią Agatę Borowiec- ma dobry sztab- widać ją w internecie, na facebooku, spotyka się, jej ludzie roznoszą ulotki, cukierki a misio ten z targu rozbawia dzieci.
Czytam, że oddała cała dietę przez czas swojej kadencji dla innych- a Pan Panie Olszówka? Panie Buczek? Panie Rózyńska i Różański?
Co oddaliście? Pani Gieniu T??
Każdy mówi i mówi a przed wyborami najwięcej- czyny sie liczą a te przemawiają za Panią Agatą!
Dlatego pewnie chociaż mam inne upodobanie to z rodziną idziemy oddac głoś na Panią Agatę Borowiec pozycja 9!
~ no
Oceniano 6 razy  -4
stól dziub i się ciesz że wogóle cos jest.
~ a to moje zdanie
Oceniano 14 razy  +14
Agata, Twoja twarz nic mi nie mówi jak te hasła na plakatach. Ja także mam za sobą działalność dobroczynną bo wysłałem kilkanaście smsów na różne fundacje. Nie mam do Ciebie zaufania bo Cie nie znam. Nigdy nie byłem na żadnym Twoim wiecu wyborczym, na żadnym spotkaniu z prostymi ludźmi. Obracasz się wśród elit. Gdy wczoraj bawiłaś się na otwarciu obwodnicy Biłgoraja ja 8 godzin pracowałem na deszczu i nikt mi nawet nie podziękował za to co zrobiłem. Wytykasz komuś, że ktoś Cię neguje lecz jak wytłumaczysz to, że jakikolwiek negatywny komentarz na Twój temat zostaje usuwany??? Dlaczego nie pojawiasz się na drogach powiatu biłgorajskiego tj drodze 863 (Tarnogród - Cieszanów ) 849 ( Józefów - Wola Obaszańska ). Na drogach po których jeździć się nie da. Dlaczego nie zajęłaś stanowiska w sprawie likwidacji zakładu w Długim Kącie? Mówisz o naprotechnologii a nadal mieszkasz z mężczyzną bez ślubu i bez dzieci co dla partii PiS jest wprost niedopuszczalne. Wybacz ale nie wierzę w jakiekolwiek Twoje dobre poselskie intencje. Przeszkadza Ci biłgoraj.com.pl oraz biłgorajska.pl bo tam nie masz możliwości usuwania komentarzy. Swoją działalnością wobec wolnej prasy pokazujesz twarz rodem z cenury PRL. Piszesz o rzetelności prasy ale chyba nie dotyczy ona NGB. Korzystam z wolności słowa a także z prawa konstytucji do wyrażania własnego zdania bez wulgaryzmów jak również obrażania i poniżania osoby krytykowanej. Ps. ten komentarz został kopiowany i jeśli będzie usuwany będę wklejał go ponownie a na dodatek udostępniał na "wrogich" Tobie portalach!!! Wrogich tzn nieprzychylnych Twojej osobie.
~ XXI
Oceniano 2 razy  +2
Spokojnie, puszczą ruch nowym odcinkiem to co najmniej połowa ruchu od Tarnogrodu pójdzie na obwodnicę, wtedy na rondzie pod kościołem się zrobi luźno. Tylko pytanie czy się zator nie będzie robił przed Motorową? Ale raczej nie, bo tam rondo większe i jazda będzie płynniejsza.
~ jj
Oceniano 5 razy  -1
Olszówka Piotrek jest świnia wykorzystuje tego geja szarpalnia i burdelowca Szeliga do walki o mandat poselski. ludzie opamiętajcie sie Olszówka szeliga szarlip nie będą miały skrupuł kogoś sprzątnąć to są ludzie bez sumienia zniszczą każdego żeby osiągnąć swój cel. precz z Olszówką
~ janek
Oceniano 8 razy  -4
Szkoda że ci włodarze uśmiechnięci na fotkach nie słyszą tego jak klną ludzie z rana w korku na wlocie do miasta .Poroniony pomysł był z tymi rondami przede wszystkim z tym koło kościoła.
~ Jarek
Oceniano 3 razy  +3
Zdajesz sobie sprawe że te twoje metody wyborcze nic nie dają i się ośmieszasz? Już było wielu takich anonimowych donosicieli przy wyborach na burmistrza jedyne kto na tym stracił to szeliga
~ Zoro
Oceniano 6 razy  +6
Dodam tylko że firma X która wykonuje prace a wszyscy ją znamy miała warunki i czas na ukończenie tej inwestycji
~ miejscowy
Oceniano 3 razy  +1
ta wysepka jest dla twojego bezpieczenstwa jak bedziesz lazł na działki bo wszyscy tamtedy chodzą... własnie po to jest wystajaca zeby po niej nie jezdzili a i tak hołota jezdzi w dalszym ciagu pzrez przejscie dla pieszych bo sie kilkadziesiąt metrow nie chce objechac serwisówka koło kauflandu... gdyby Ci ja przeniesli 10 m dalej to krzyczelibyscie co za idioci nie zrobili przejscia tam gdze wszyscy chodza a szerokosc w tym miejscu jest taka sama jak wszedzie
~ xxx
Oceniano 8 razy  +8
po to zebys mógł chodzic tarnogrodzka i do kauflandu bo latarnii nie włacza sie pojedynczo ale ludziom co by sie nie zrobilo to beda narzekac
~ lll
Oceniano 12 razy  +12
- świecą się, bo z chodnika/ścieżki rowerowej na całej długości korzystają piesi i rowerzyści,
- są prowadzone testy oświetlenia,
- przed odbiorem drogi lampy chyba muszą poświecić określoną ilość godzin, aby sprawdzić czy wszystko jest o.k i czy nie ma jakichś usterek,
- świecą się, aby przeszkodzić złodziejom w kradzieży elementów drogi (znaków, barierek, czy choćby kabli z lamp) (patrz obwodnica Lublina, gdzie po zamontowaniu lamp, a przed otwarciem drogi złodzieje zdążyli powyciągać przewody oświetleniowe),
- poza tym do czasu odbioru drogi jest to plac budowy, a za oświetlenie drogi w budowie płaci chyba wykonawca.
~ bbb
Oceniano 14 razy  +8
Zaraz, zaraz, co to znaczy wybudowała?
Nie widziałem, żeby ktoś z tej władzy biegał z łopatą po budowie, czy nie słyszałem, żeby przeznaczył na budowę drogi swoje prywatne pieniądze.
Droga została wybudowana za pieniądze wszystkich podatników (oraz za dotacje, które w sumie też pochodzą z podatków).
To, że urzędnicy organizowali budowę drogi, czy starali się o dofinansowanie to przecież ich praca za co biorą niemałe pieniądze.
Jakoś nikt nie robi uroczystości piekarzom po upieczeniu bochenków chleba, czy szewcowi po naprawie butów.
Poza tym nie mam nic przeciwko, aby nawet zrobić taką uroczystość z poświęcenie i podsumowaniem budowy drogi, pogratulować tym którzy się przyczynili do jej powstania, tylko, taki coś powinno się robić po skończeniu budowy, zakończeniu odbiorów, gdy można otworzyć całą drogę dla kierowców.
Tutaj wyszedł cyrk, robiąc to w trakcie budowy, gdy droga nie jest dostępna dla kierowców, a władze już świętują i dlatego takie krytyczne komentarze.
~ kierowca
Oceniano 12 razy  0
Jana Pawła nieprzejezdna ale latarnie świecą się całą noc pytanie po co skoro nikt nie jeździ i jeszcze kilka dni nim otworzą?
~ ,j iu
Oceniano 16 razy  +12
Z wody święconej księża widzę zrobili jakieś pomyje , zero szacunku , chlapią wodą wszystko jak popadnie ,jak chlapiecie samochody , to może też rolki hulajnogi albo i buty do biegania , stuknijcie się w te głowy i zastanówcie się co wy robicie?Czy Chrystus też by tak robił?
~ Buczek szykuje zamach!
Oceniano 3 razy  +1
Kandydat Buczek szykuje zamach!!! więcej na grzegorzbuczek.pl
~ ŚWIETNIE ŻE MODLISZ SIĘ ZA GEJÓW
Oceniano 2 razy  +2
bo ja najczęściej modlę się za rodzinę. Pewnie na święta dostaniesz od Stowarzyszenia Związków Nieformalnych kartkę świąteczną z życzeniami
~ Kaczyński
Oceniano 17 razy  +7
Mam nadzieję, że Ci wszyscy którzy tak ujadają na władzę, która wybudowała nową obwodnicę uniosą się honorem i nie będą korzystać z tej drogi.
~ nmljkl
Oceniano 14 razy  +12
Ile kosztuje poświęcenie lodówki i telewizora?
~ fala
Oceniano 7 razy  -3
no niestety niektórych księży demony opętały ale ile opętanych pisze komentarze aż strach, pomodlę się za Ciebie geju
~ bv
Oceniano 3 razy  +3
W sumie to Borowiec, nie wiadomo czy była, bo na konkurencyjnym portalu zmienili już treść wiadomości i wymieniają tylko Woźnicową z radnych Sejmiku.
W sumie PiSu mogli nie zaprosić, bo to opozycja.
~ bv
Oceniano 21 razy  +19
Dla tych, którzy myślą, że tzw. największe partie się od siebie róznią różnią.
Jeśli chodzi o umiłowanie do imprez przed kamerami to niczym.
Wszyscy chętnie przybyli:
PiS - Borowiec
PO - Żmijan
SLD - Rosłan
PSL - Tokarska
~ ziom
Oceniano 14 razy  +14
Zrobili pokazówkę dla ludu jak za komuny ,czasy się zmieniły ludzie nie -- mentalność rządzący ta sama
~ ktosik
Oceniano 12 razy  +6
A może zamiast kolejnej reklamy przed wyborami poświęćcie swoje serca !!! i umysły. Tak dla ludzi i Boga nie dla władzy i pychy.....
~ Troszkę inna sprawa, ale też dotyczy dróg w mieście
Oceniano 38 razy  +32
Panie Dec?
Czy są już naliczane kary umowne dla wykonawcy ul. Moniuszki i Łąkowej?
Wg umowy ul. Moniuszki i Łąkowa miały być całkowicie ukończone do 15 października.
~ cz
Oceniano 19 razy  +11
Dec, człowieku nie ośmieszaj się.
Tylko prace porządkowe?
Każdy kto w ostatnim czasie szedł od ronda przy Lidlu, do Jagiełły i w okolicach ronda na Lubelskiej widział jak to wygląda.
Nie wiem co człowieku chcesz porządkować?
zamiatać piach z chodnika przy Majstrze (tego chodnika, który jeszcze nie został zbudowany), czy zamiatać liście z jezdnia między Lidlem, ajegiełły gdzie nie ma ostatniej warstwy asfaltu?
Super prace porządkowe.
~ miniona epoka
Oceniano 19 razy  +15
JAK ZA PRLu WSZYSTKO W ROZSYPCE GRUNT ŻE ODDANE POŚWIĘCONE,PREMIE BĘDĄ,KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA BY SIĘ POKAZAĆ PRZED WYBORAMI .
~ ...
Oceniano 16 razy  +8
Tylko problem jest taki, że nic nie otworzyli ;)
~ hjk
Oceniano 14 razy  +4
A ja się cieszę, że otworzyli. każda inwestycja w Biłgoraju, która usprawnia mi życie mnie cieszy, a co....
~ ręce opadają
Oceniano 18 razy  +12
Jak nażreć się za darmola to urzędasy wiedzą kiedy zorganizować sobie bibę!! ale że kierowcy dalej drogą nie jeżdżą to nikogo nie obchodzi. Ważne że smrody polityczne świętowały !!!!
~ miś
Oceniano 11 razy  +9
dec , nie rób wiochy większej niż sam reprezentujesz z tą hołotą , co zmokło się , imprezka nie wyszła , a gdzie Pani minister , co mgła była , pewnie dlatego nie dojechała.
~ XXI
Oceniano 6 razy  +2
No faktycznie jadąc od Krzeszowskiej w tamtym miejsc dość ciasno i nawet osobówka trzeba uważać, a jak zaczną Tiry jeździć to będzie ciekawie i trochę opon potną na krawężnikach z granitu.
Można było albo zrobić płaską, albo przenieść przejście z 10m dalej od mostu.
~ mamda
Oceniano 17 razy  +13
między krzeszowską a mostem na rzece obok kauflandu wybudowano wysepkę. Tam ledwie się mieści osobówka, a cięzarowe wchodzą na centymetry. zobaczymy jak pługi sobie poradzą czy przypadkiem nie będą musiały podnosić do góry bo sie nie zmieszczą. gratuluję pomysłu.
~ ANTY
Oceniano 19 razy  +13
Złodzieje się lansują przed wyborami. Ludzie za tydzień wybory, dokonajcie właściwego wyboru i przegońcie tą bandę złodziei !!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PIS-PO-PSL !
~ jestem ciekawy czy przed poświęceniem
Oceniano 12 razy  0
sprawdzili czy święcący nie jest pedofilem albo pedałem bo jak po pedofilskiej albo pedalskiej drodze jeździć
~ bar93xxx
Oceniano 10 razy  +8
czyli do zakonczenia inwestycji zostalo jakies poltora miesiaca czyli okolo 45 dni a oni juz swiecą i otwieraja droge??!! warstwa scierna nie poloznoa w wielu miejscach ronda rozkopane sygnalizacja nie dziala a oni mowia ze to drobne kosmetyczne prace
~ do korwina
Oceniano 7 razy  +7
kolega - do 30 listopada jest termin oddania inwestycji,taka jest umowa./wykonawca odda wcześniej do chwała mu zato.Naucz się czytać gamoniu!
~ korwin
Oceniano 6 razy  +2
Dec co ty wygadujesz ?? wcześniej mówiłeś że do końca października ma być gotowa a teraz przesuwasz terminy po cichu?? co to za farsa ??
~ dziadek
Oceniano 19 razy  +11
Co za banda kretynów.
Otwierają zamkniętą drogę byle tylko pokazać się przed wyborami
~ .
Oceniano 10 razy  +10
Księdzu to raczej nie przeszkadza, za miesiąc przyjdzie na drugie poświęcenie.
~ f
Oceniano 6 razy  +6
Oficjalnie nie jest otwarty, ale niektórzy ludzie już od weekendu jeżdżą, tylko trzeba uważać na policję, bo też lubi jeździć ;)
~ Numer
Oceniano 39 razy  +31
Jak można święcić jak nie zakończona inwestycja. Wybory i robią z ludzi głupich?
~ abc
Oceniano 8 razy  +6
Co to za nowa tradycja podsumowywać coś przed jego zakończeniem?
Odcinek Motorowa - Krzeszowska otwarty?
A sygnalizacja świetlna na Krzeszowskiej działa?
Bo jeśli nie to dzwony się będą sypać, bo ludzie będą na pamięć jechać.
~ Jarek
Oceniano 7 razy  +5
Zaraz zaraz a to nie miało być przejezdne 30 października? Jaka władza takie otwarcia jak z gazoportem :) No ale zawsze jest okazja sprosić na darmową michę...
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
29 stycznia 2023 Biłgoraj
31. finał WOŚP w Biłgoraju
W niedzielę 29 stycznia zorganizowano 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak każdego roku WOŚP gra w Biłgoraju. Na ulicach miasta można było spotkać wolontariuszy, a koncert finałowy odbył się w Biłgorajskim Centrum Kultury.
dzisiaj, 10:26 Powiat
Zakończyli jazdę w rowie
w niedzielę, godzina 14:19 Powiat
Zaplanowano przerwy w dostawie prądu
w niedzielę, godzina 00:02 Biłgoraj
Bal maturalny uczniów ZSZiO [NOWE ZDJĘCIA]
Tegoroczne studniówki uczniów biłgorajskich szkół zakończone. Jako jedni z ostatnich, w sobotę 4 lutego, na balu maturalnym bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Ich studniówka odbyła się w hotelu Janów w Borownicy.
w niedzielę, godzina 09:05 Turobin
Gmina sprzedaje strażackiego stara
27 stycznia 2023 Region
Na Roztoczu powstanie ścieżka w koronach drzew
29 stycznia 2023 Biłgoraj
Studniówka uczniów RCEZ [NOWE ZDJĘCIA]
Na symboliczne sto dni przed najważniejszym egzaminem w życiu, na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej. Studniówka została zorganizowana w sobotę 28 stycznia, w hotelu Janów, w Borownicy.
dzisiaj, 07:38 Biłgoraj
Ponad 300 tys. zł rozdane
dzisiaj, 10:49 Biłgoraj
"Portret bez barier" jedzie do Kazimierza Dolnego
26 stycznia 2023 Biłgoraj
Zmarł ks. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny
W wieku 80 lat zmarł ks. kan. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny, uhonorowany tytułem "Zasłużony dla miasta Biłgoraja". Odszedł w środę 25 stycznia.
w niedzielę, godzina 19:17 Biłgoraj
Suczka porzucona na mrozie. Sprawa ma zostać zgłoszona policji
w niedzielę, godzina 09:47 Biłgoraj
Mistrz Polski z "Budowlanki"
26 stycznia 2023 Biłgoraj
Nowe oznakowanie w okolicach jednego z głównych skrzyżowań?
Z taką propozycja, by ustawić nowe znaki w okolicy skrzyżowania ul. Boh. Monte Cassino z ul. Komorowskiego wystąpił radny Rady Miasta Biłgoraja Tomasz Bednarz, który uznał, że poprawi to bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych. O jakie zmiany chodzi?
w sobotę, godzina 10:17 Żelebsko
Powstanie droga Żelebsko-Trzęsiny
w sobotę, godzina 22:55 Biłgoraj
"Sklep z facetami" w Biłgoraju
dzisiaj, 10:28 Biłgoraj
Bryła lodu spadła z dachu auta
Do tego nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę 5 lutego, na alei Jana Pawła II w Biłgoraju, w okolicach wiaduktu. Kierujący autem, z którego spadła bryła lodu uciekł, został zatrzymany we Frampolu.
we wtorek, godzina 16:28 Biłgoraj
Strażacy przeszli na emeryturę, w tym rzecznik KP PSP
w czwartek, godzina 10:52 Zawada
Potrącenie na trasie Biłgoraj-Zamość. Nie żyje 63-latka
w sobotę, godzina 22:22 Biłgoraj
"Katolik" na studniówce
Uroczystym balem studniówkowym uczniowie ostatnich klas Katolickiego Liceum im. Jana Pawła II rozpoczęli odliczanie do egzaminów maturalnych. Wydarzenie zorganizowano w sobotę 4 lutego w Restauracji Kresovia pod Biłgorajem.
w czwartek, godzina 08:18 Biłgoraj
Sylwia wyruszyła na konkurs Miss Charm
25 stycznia 2023 Goraj
Szkoła na sprzedaż
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika