REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2017.03.27 11:50 | aktualizacja: 2017.03.27 11:52

Spełniamy marzenia o szczupłej sylwetce!

Powodów przybierania na wadze jest wiele: niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, zmiany zachodzące w ciele w czasie ciąży czy menopauzy. Jednak skutek zawsze jest ten sam - niezadowolenie ze swojego wyglądu. Nie wiesz jak poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Przyjdź do dietetyka Naturhouse - pomożemy spełnić Twoje marzenia o szczupłej sylwetce!
Spełniamy marzenia o szczupłej sylwetce!

Firma NATURHOUSE wywodzi się z Hiszpanii, gdzie już od wielu lat jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki.

W Polsce NATURHOUSE istnieje od kwietnia 2006. Pierwsze centrum powstało w Gdyni. Od razu zdobyło rzeszę zwolenników, nie tylko wśród klientów, którzy korzystali z naszych usług, ale także w świecie biznesu. Aktualnie w Polsce działa ponad 330 Centrów Dietetycznych Naturhouse. Naturhouse posiada swoje Centra w 30 krajach i liczy obecnie ponad 1900 oddziałów. Kluczem do sukcesu NATURHOUSE jest wypracowany przez lata sposób działania i idealna organizacja.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy liderem w odchudzaniu w Polsce. W każdej z ponad 330 placówek znajdziecie Państwo:

- gabinet dietetyka z wykwalifikowanym personelem,

- wyposażenie do specjalistycznych pomiarów wagi i składu ciała,

- bogatą ofertę suplementów diety.

Naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego zdrowego odżywania.

Przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proponujemy BEZPŁATNĄ konsultację z dietetykiem, który wykona niezbędne badania i pomiary oraz przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Na tej podstawie identyfikuje problem i proponuje jego skuteczne rozwiązanie.

Wypracowana przez dietetyków Naturhouse metoda jest jedyną w swoim rodzaju, a profesjonalna obsługa elastycznie dostosowuje się do zmieniającego się rynku i oczekiwań. Tutaj każdy znajdzie fachową poradę w zakresie żywienia i zostanie otoczony profesjonalną opieką przez cały czas trwania dietetycznej kuracji.

Coraz większa liczba zadowolonych klientów Naturhouse rekomenduje tę metodę odchudzania innym.

JAK DZIAŁAMY?

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.

Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Stosowana jest z powodzeniem od lat w Centrach Dietetycznych Naturhouse na całym świecie!

Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi.

Jeżeli zatem decydujemy się na walkę z nadwagą, warto zrobić ten pierwszy ważny krok i zacząć od konsultacji z dietetykiem. Doskonałym przykładem tego jest nasza klientka Pani Ewelina.

Metamorfoza z Naturhouse w Biłgoraju

Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy. Stosując się do naszych zaleceń na stałe pożegnasz zbędne kilogramy i będziesz cieszyć się zgrabną sylwetką!
Najlepszym tego dowodem jest pani Ewelina, która w biłgorajskim Centrum Dietetycznym schudła 4,6 kg w 3 tygodnie! Niby mało, ale efekt jest spektakularny!!!

Pani Ewelina - mama trójki dzieci - jeszcze nigdy nie czuła się tak dobrze. Odzyskała radość i wiarę w siebie. Dziś też ma zdecydowanie więcej siły i energii.

Dzięki swojej ciężkiej pracy, determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu udało jej się osiągnąć nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też o wiele lepsze zdrowie i samopoczucie.

1. Co było przyczyną Pani problemów z masą ciała?

Moja początkowa waga to 61,5kg mogłoby się wydawać że to żadna nadwaga. ale ja przy wzroście 164cm czułam się źle i ciężko. Nie miałam energii, byłam ospała i ciągle zmęczona. Osiem miesięcy temu urodziłam synka, więc brakowało mi czasu na dbanie o siebie. W moim menu często główne miejsce zajmowały szybkie przekąski, białe pieczywo i brak regularności w spożywaniu posiłków. Czasami zdarzało mi się zjeść tylko dwa posiłki w ciągu dnia z czego ostatni był około 22:00.

2. Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji odchudzającej?

Właściwie od dawna marzyłam by wziąć się za siebie, ale brak motywacji i czasu spowodował, że dietę i ćwiczenia odkładałam na "od jutra zacznę". Ale pewnego dnia przeglądając posty na FB natknęłam się na kurację centrum dietetycznego NATURHOUSE: "Nowa Ja w 3 tygodnie" pomyślałam warto spróbować, choć nie wierzyłam, że mam szansę wygrać. Napisałam kilka słów o sobie, że chciałabym coś ze sobą zrobić, ale brakuje mi motywacji i konsekwencji w wytrwaniu w dietach. I udało się! Moja historia poruszyła Panie z NH.

3. Dlaczego wybrała Pani Naturhouse?

Decydując się na udział w kuracji trochę czytałam o NATURHOUSE i znalazłam wiele pozytywnych opinii. Najbardziej spodobała mi się cotygodniowa kontrola dietetyka i cenne porady na temat zdrowych posiłków.

4. Co Pani zyskała dzięki naszej diecie?

Tutaj mogłabym dużo pisać, przede wszystkim nauczyłam się jeść regularnie 5 posiłków będąc nawet zapracowaną, teraz dzień wcześniej wiem co będę jadła. Zdobyłam wiedzę jak przygotowywać szybko zdrowe i bardzo smaczne posiłki, otrzymywałam mnóstwo przepisów na dania główne jak i przekąski. Zrozumiałam, że zatrzymanie wody w organizmie też dodaje nam kilku kilogramów, więc teraz piję codziennie 1,5l wody. Dzięki zastosowaniu diety zrzuciłam ostatecznie 6,3 kg i taką wagę utrzymuję już od 2 miesięcy.

Dzięki zmianie nawyków żywieniowych jestem zdrowsza, poprawiła mi się cera, jestem pełna energii i szczęśliwa bo podobam się rodzinie i sobie.

5. Jakie miała Pani oczekiwania wobec naszej kuracji lub jakie obawy Pani towarzyszyły?

Oczywiście oczekiwałam od NATURHOUSE wsparcia w wytrwaniu, w konsekwentnej diecie, bez słodyczy i przekąsek, w razie wątpliwości, miałam super kontakt z moją dietetyczką, szczególnie gdy miałam trudniejsze dni.

Bałam się, że dieta nie będzie smaczna lub będę chodziła głodna, nic takiego nie miało miejsca.

6. Co okazało się najbardziej pomocne w czasie kuracji?

Największą pomocą były gotowe jadłospisy z listą zakupów do przyrządzenia posiłków na cały dzień, znacznie ułatwiło mi to stosowanie diety. Jak również łatwy i szybki kontakt z Paniami z NATURHOUSE, które pomagały rozwiać wszelkie wątpliwości.

7. Jak na zmianę reagują znajomi/rodzina?

Mąż jest zachwycony, obsypuje mnie komplementami i wspomina czasy sprzed ślubu. Rodzina była pod wrażeniem mojej przemiany, nawet udało mi się jedną osobę zachęcić do korzystania z usług NATURHOUSE.

8. Czy zmiany w żywieniu, które wprowadziła dietetyczka zostały już z Panią na co dzień?

Oczywiście dieta zaproponowana przez dietetyczkę NATURHOUSE została ze mną, mam nadzieję, że na zawsze. Wystarczyło 3 tygodnie, bo tyle trwała moja metamorfoza, by przyzwyczaić swój organizm do zdrowego żywienia. Unikam całkowicie przetworzonego i śmieciowego jedzenia, robię przemyślane zakupy i przede wszystkim czytam etykiety. I według mnie najważniejsze: nauczyłam się prawidłowo nawadniać swój organizm pijąc wodę.

Na koniec chciałam podziękować całej załodze NATURHOUSE za możliwość wzięcia udziału w mojej metamorfozie oraz wszystkim osobom dzięki którym uzyskałam swój cel. Agacie Wybranowskiej z Fun&Jump / Pole Dance Biłgoraj za wymodelowanie mojej sylwetki na zajęciach na trampolinach. Alicji Zimroz ze Studio AZ za stylizację włosów. Marcie Tochman Make up Artist Marta Tochman za cudowny makijaż i bon na 1200zl depilację laserową, Beauty Expert, które dopieściło twarz zabiegiem odmładzającym, dodatkowo zadbało o piękny wygląd dłoni oraz Mariuszowi Zwolakowi Photography za cudowną sesję zdjęciową.

Dzięki Wam poczułam się piękna i bardzo szczęśliwa, dziękuję!

* Zaprezentowane rezultaty są wynikami indywidualnymi. Osiągnięcie takich samych wyników przez każdą osobę nie jest gwarantowane.

red.
red. dodany 27 marca 2017
 
Odsłon: 8299

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

~ Ela
  0
Super artykuł! I do tego jaki motywujący :) Właśnie rozpoczęłam swoją podróż po zgrabną sylwetkę i choć mam za sobą dopiero utratę 5 kg to widzę, że mam szansę podzielić los koleżanki.
Gratuluję i pozdrawiam serdecznie!
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
19 sierpnia 2026 Biłgoraj
Nie żyje Kazimierz Szubiak
W wieku 85 lat zmarł Kazimierz Szubiak - nauczyciel, sportowiec, trener, dziennikarz, aktor i literat, przez lata związany z życiem społecznym i kulturalnym Biłgoraja. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 20 sierpnia.
w sobotę, godzina 11:24 Powiat
Dwa odcinki drogi wojewodziej w powiecie do remontu
w czwartek, godzina 08:48 Kraj
Nowe limity dla dorabiających emerytów i rencistów
w środę, godzina 11:26 Gmina Tarnogród
Nietrzeźwy kierowca ciągnika jechał wężykiem. Wszystko nagrali świadkowie
26-latek mając prawie 2 promile alkoholu jechał ciągnikiem z podpiętym wozem drogą wojewódzką 835. Kierowca w kabinie przewoził 10-letnie dziecko. Jego wyczyny na drodze zarejestrowali mieszkańcy Rzeszowa, którzy jechali za mężczyzną. To dzięki ich czujności i zgłoszeniu, zakończyła się niebezpieczna jazda 26-latka. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.
w piątek, godzina 16:16 Tarnogród
Nowa dyrektor miejskiej biblioteki
w piątek, godzina 13:18 Obsza
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 1 września. Co można wystawić?
22 sierpnia 2026 Tarnogród
Jak wygląda postęp prac przy budowie obwodnicy w ciągu DW 835?
Budowa obwodnicy Tarnogrodu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 835 postępuje zgodnie z harmonogramem. Jak wynika z aktualnych informacji przekazanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, zaawansowanie inwestycji wynosi obecnie około 34 procent. Na placu budowy trwają m.in. roboty ziemne, prace przy konstrukcji przyszłej drogi oraz budowie obiektów inżynierskich.
w piątek, godzina 17:24 Biłgoraj
Tłumy na kinie plenerowym w Biłgoraju
w sobotę, godzina 14:43 Biłgoraj
Rowerzyści ruszyli na trasę
18 sierpnia 2026 Gmina Tarnogród
Ważna informacja dla kierowców. Całkowite zamknięcie drogi powiatowej
Kierowcy podróżujący drogą powiatową nr 2958L muszą przygotować się na poważne utrudnienia pod koniec wakacji. W związku z planowanym układaniem nowej nawierzchni bitumicznej na odcinku Wola Różaniecka - Różaniec, trasa zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu w dniach od 25 do 29 sierpnia.
w środę, godzina 12:11 Biłgoraj
Urząd Miasta sprzedaje drewno opałowe
w czwartek, godzina 13:53 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie
w sobotę, godzina 09:11 Wólka Biska
Tragiczny wypadek w powiecie biłgorajskim. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]
Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały poważnie ranne w tragicznym wypadku, do którego doszło minionej nocy w Wólce Biskiej w gminie Biszcza.
dzisiaj, 08:37 Gmina Biłgoraj
Gmina szkoli się na wypadek kryzysu
20 sierpnia 2026 Gmina Obsza
Będzie lepszy dojazd na Podkarpacie
dzisiaj, 14:05 Aleksandrów
Dożynkowy korowód przemierza ulice gminy
W niedzielę, 30 sierpnia, mieszkańcy gminy Aleksandrów świętują zakończenie żniw. Dożynki gminne zgodnie z wieloletnią tradycją odbywają się na Polanie Dąbrowa. Jednym z najbardziej widowiskowych punktów programu jest barwny korowód dożynkowy, który przemierza ulice gminy.
23 sierpnia 2026 Łukowa
Korowód dożynkowy przejechał ulicami gminy
we wtorek, godzina 15:49 Biłgoraj
Awans zawodowy biłgorajskich nauczycieli
dzisiaj, 09:00 Biłgoraj
Wielkie święto seniorów w Biłgoraju. Jest program wydarzenia
Już 4 i 5 września odbędą się Biłgorajskie Dni Seniora. W programie wydarzenia znalazły się m.in. rajd rowerowy, Nordic Walking, barwny korowód ulicami miasta, czy potańcówka.
18 sierpnia 2026 Kraj
Ile wyniesie czternasta emerytura i kiedy pieniądze trafią na konto?
w środę, godzina 15:23 Biłgoraj
Jednogłośna decyzja w sprawie dyrektora
Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Reklama Kontakt
Wnioski Czyste Powietrze | Audyty Energetyczne | Kalkulator mocy pompy ciep?a | Fotowoltaika - montaż i wycena | Porównywarka Fotowoltaiki | Kalkulator mocy instalacji fotowoltaicznej