REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Artykuł sponsorowany
2023.01.25 10:02 | aktualizacja: 2023.01.25 10:14

Porady dietetyczne w Biłgoraju

Firma Naturhouse jest poradnią dietetyczną, która posiada ponad 300 placówek w całej Polsce. W Biłgoraju punkt działa od 2015 roku i może pochwalić się już setkami zadowolonych klientów.
Porady dietetyczne w Biłgoraju

Oferta biłgorajskiego punktu Naturhouse skierowana jest do wszystkich, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe.

- Naszym zadaniem jest przede wszystkim edukacja, a następnie wdrażanie zasad prawidłowego i zdrowego odżywiania, które pomogą poprawić codzienne samopoczucie i pozytywnie wpłynąć na wygląd naszej sylwetki - mówi dietetyk Gabriela Kupczak.

Odchudzanie w Naturhouse to kompleksowa, dwuetapowa kuracja. W jej skład wchodzą regularne wizyty u dietetyka według ustalonego planu.

- Najpierw określamy przyczynę nadwagi, a następnie walczymy z nią opierając się na naszym prawie trzydziestoletnim doświadczeniu i wiedzy. Istotnym elementem - po etapie redukcji - jest stabilizacja wagi, dzięki której nasi klienci utrzymujący nowe, zdrowe nawyki żywieniowe nie doświadczają efektu jo-jo - wyjaśnia przedstawicielka Naturhouse Biłgoraj.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

- Zdajemy sobie sprawę, że jak w każdej dziedzinie życia najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Dlatego stawiamy na kameralną atmosferę, aby osoba która u nas gości mogła czuć się swobodnie i nie była skrępowana obecnością osób trzecich. Pierwsza wizyta to wywiad na temat ogólnego stanu zdrowia, codziennej aktywności, dotychczasowych preferencji i nawyków żywieniowych - wylicza Gabriela Kupczak. Po chwili dodając: - Każdy z nas jest inny i ma różne potrzeby. Naszym zadaniem jest, aby ocena problemu była rzetelna i wnikliwa. Wtedy dopiero klient sam decyduje, czy zaproponowany przez nas program zmian mu odpowiada. Dlatego pierwsza wizyta jest w pełni darmowa. Uważam, że jest to uczciwe posunięcie i dzięki temu od początku z naszymi klientami budujemy potrzebne zaufanie.

W jednym z ostatnich wystąpień dr Michał Domaszewski mówił o tym, że w Polsce nadmierną masę ciała ma już 70% mężczyzn i 50% kobiet. A jak wygląda sytuacja w powiecie biłgorajskim?

- Absolutnie nie oceniałabym tego w takich kategoriach. Nie ma co ukrywać, że jest to problem naszych czasów, ale jesteśmy po to, by ludziom pomagać. Na naszym "lokalnym podwórku" wielu klientów nam zaufało i miło jest widzieć ich przemiany, a przede wszystkim uśmiech na twarzy! Wielokrotnie podczas kurtuazyjnych rozmów na ulicach Biłgoraja żartują, że chętnie by do nas wrócili, ale dopiero w momencie jak się przebranżowimy. To bardzo cieszy i mówiąc kolokwialnie pozytywnie nakręca do dalszej pracy. Wierzę, że uda nam się jeszcze pomóc wielu osobom. Dlatego zapraszamy do naszego punktu przy Tadeusza Kościuszki 7 - zachęca dietetyk Gabriela Kupczak.

Naturhouse Biłgoraj
Na bezpłatną konsultację można umówić się pod numerem tel. 696-250-666, bądź drogą mailową: bilgoraj@naturhouse-polska.com.
Zapraszamy również na stronę facebookową - Naturhouse Biłgoraj

Punkt czynny jest w godzinach:
pon. 10:00-17:00
wt. 8:00-16:00
śr. 10:00-17:00
czw. 10:00-18:00
pt. 8:00-16:00

Red.
Red. dodany 25 stycznia 2023
 
Odsłon: 1030

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
15 marca 2023 Biłgoraj
Powiat ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów RCEZ i ZSBiO
Zarząd Powiatu podjął uchwały w sprawie ogłoszenia konkursów na stanowiska dyrektorów dwóch szkół ponadpodstawowych. Kandydaci mogą składać dokumenty do 29 marca, do godz. 9.
w środę, godzina 12:09 Biłgoraj
Policja poszukuje zaginionego 14-latka
w środę, godzina 14:53 Biłgoraj
Nowe kierownictwo Nadleśnictwa Biłgoraj
14 marca 2023 Osuchy
Podpisano umowę na budowę Muzeum Partyzantów Polskich
Wkrótce rozpoczną się prace przy przebudowie budynku dawnej szkoły w Osuchach, gdzie ma powstać muzeum poświęcone partyzantom i żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego. Inwestycja kosztować będzie ponad 12 mln zł. Umowa z wykonawcą została podpisana we wtorek 14 marca.
w środę, godzina 10:38 Wola Obszańska
Włamanie i kradzież w gminie Obsza
w środę, godzina 11:30 Potok Górny
Kompletnie pijany 62-latek za kierownicą jeepa
13 marca 2023 Biłgoraj
Radni przyjęli uchwałę w obronie św. Jana Pawła II
W poniedziałkowe popołudnie 13 marca odbyła się sesja Rady Powiatu. Podczas obrad radni przez aklamację przyjęli uchwałę, w której wyrazili swoje stanowisko w sprawie ataków na św. Jana Pawła II.
we wtorek, godzina 12:18 Biłgoraj
Zawodowy strzał w 10!
we wtorek, godzina 10:27 Biłgoraj
Andrzej Borowiec nowym szefem lubelskich lasów
w piątek, godzina 11:48 Potok Górny
Tragiczny finał poszukiwań
W czwartek 16 marca policja otrzymała zgłoszenie dotyczące zaginięcia 68-letniego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Potok Górny. Poszukiwania zakończyły się po godzinie, odnaleziono ciało mężczyzny.
w środę, godzina 08:06 Biłgoraj
Uczniowie LO im. ONZ gościli ósmoklasistów
w poniedziałek, godzina 09:12 Biłgoraj
Przebudowa trasy 858. W czwartek spotkanie informacyjne
11 marca 2023 Biłgoraj
Sportowy Dzień Kobiet [NOWE ZDJĘCIA]
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprosił wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Były wspólne ćwiczenia, ale też konkursy z nagrodami. Gościem specjalnym wydarzenia była Małgorzata Mączyńska.
w niedzielę, godzina 11:49 Pisklaki
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w akcji sprzątania Tanwi
10 marca 2023 Biłgoraj
Ten budynek zniknie?
13 marca 2023 Biłgoraj
Awantura o szlaban
W połowie ubiegłego roku pojawił się pomysł, by przy wjeździe od strony ul. Aptecznej ustawić szlaban, który miałby ograniczyć przejazd drogą wewnętrzną. Wnioskujący o takie rozwiązanie mieszkańcy dwóch bloków uzasadniali to dużym natężeniem ruchu. Awantura dotycząca tego szlabanu wybuchła podczas zebrania rady osiedla. Przetarg już rozstrzygnięto, ale rada osiedla będzie składać wniosek o to, by rogatki nie ustawiać.
w środę, godzina 10:14 Biłgoraj
Skatepark już dostępny?
we wtorek, godzina 07:45 Biłgoraj
Kolejna okazja, by otrzymać sadzonkę
10 marca 2023 Biłgoraj
Co dalej z petycją w obronie lasów biłgorajskich?
Mieszkańcy Biłgoraja nadal walczą o ograniczenie wycinki lasów w okolicach miasta. Podkreślają, że w Planie Urządzania Lasu na lata 2020 - 2029 zaplanowano wykonanie rębni zupełnych na powierzchni 1640 ha, czyli w ciągu obecnej dziesięciolatki zaplanowano do wycięcia o 72 ha powierzchni więcej, niż w ciągu poprzednich 20 lat.
10 marca 2023 Biłgoraj
Poznaliśmy laureatów Biłgorajskich Sit Przedsiębiorczości
w sobotę, godzina 11:00 Ciosmy
Mężczyzna poszkodowany podczas wycinki drzew
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika