REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2021.10.01 08:26 | aktualizacja: 2021.10.01 08:25

Dlaczego warto wybrać hotel przy lotnisku?

Podróżowanie samolotem to wygodna i chętnie wybierana forma przemieszczania się z jednego miejsca w drugie. Samolotem szybko i bezpiecznie możemy dotrzeć w różne regiony świata. Nic, więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na ten środek transportu. Warto również zaznaczyć, że w dzisiejszych czasach w pobliżu lotnisk możemy odnaleźć wiele hoteli, które oferują nam atrakcyjne oferty noclegu. Co zatem dobrze jest wiedzieć na ten temat? Który hotel warto wybrać, jeżeli zamierzamy podróżować samolotem do Krakowa bądź z Krakowa?
Dlaczego warto wybrać hotel przy lotnisku?

Dlaczego tak wiele osób poszukuje hotelu, który znajduje się niedaleko lotniska?

W Krakowie, podobnie jak w pozostałych miastach w Polsce, które posiadają dostęp do lotniska wiele osób chętnie decyduje się na rezerwacje noclegu w hotelu, który znajduje się w niedalekim sąsiedztwie portu lotniczego. Dlaczego tego typu hotele cieszą się tak dużym powodzeniem? Jakie są główne zalety hoteli przy lotniskach? Należy podkreślić, że noclegi w pobliżu lotniska cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród osób, które przylatują do Krakowa w celach turystycznych, służbowych, jak i wśród tych osób, dla których port lotniczy w Balicach jest miejscem, z którego zamierzają rozpocząć swoją podróż do wymarzonego wakacyjnego miejsca docelowego. Osoby, które przylatują do Krakowa, dzięki temu, że zdecydują się na wybór hotelu przy lotnisku to po podróży samolotem są w stanie szybko dotrzeć do miejsca, w którym odpoczną i zregenerują siły. W takiej sytuacji nie muszą, bowiem martwić się, że zamęczeni podróżą utkną w korkach i jeszcze długo będą musieli czekać na upragniony odpoczynek. Zaś osoby, które wylatują z Krakowa we wczesnych godzinach rannych decydują się na wybór noclegu w hotelu przy lotnisku ze względu na to, że z takiego miejsca szybko dostaną się do porto lotniczego i nie będą musiały martwić się o to, że przytrafią się im jakieś opóźnienia, które jak wiadomo mogą zdarzyć się podczas dłuższych podróży. Warto również zaznaczyć, że hotele znajdujące się przy portach lotniczych z reguły charakteryzują się bardzo wysokim standardem zakwaterowania.

Neohotel Airport - dlaczego warto skorzystać z usług tego hotelu?

Jeżeli interesuje nas Kraków Airport Hotel to z całą pewnością powinniśmy wziąć pod uwagę ofertę nowoczesnego obiektu, jakim jest Neohotel Airport. Co prawda hotel ten nie jest położony bezpośrednio w Krakowie, ale w pobliskiej miejscowości o nazwie Rząska. Należy jednak podkreślić, że czas, jaki potrzebny będzie nam na dotarcie do portu lotniczego w Balicach z tego właśnie hotelu to zaledwie 5 minut jazdy samochodem. Ponadto warto dodać, że Neohotel znajduje się niespełna 8 km od historycznego centrum Krakowa. Jak więc widać lokalizacja obiektu jest bardzo korzystna. Miejsce to jest, zatem znakomitą alternatywą dla obiektów położonych w samym zgiełku metropolii. To tu możemy cieszyć się ciszą i spokojem. Dużą zaletą Neohotelu jest, bowiem również to, że posiada on rozległy ogród, w którym można naprawdę wypocząć. Jeżeli więc poszukujemy hotelu znajdującego się w pobliżu lotniska w Krakowie warto rozważyć tę właśnie opcję.

Red.
Red. dodany 1 października 2021
 
Odsłon: 562

Czytaj podobne

tagi: hotel, nocleg

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w poniedziałek, godzina 14:52 Diecezja
Zmiany w parafiach
W poniedziałek 27 czerwca, podczas Dnia Kapłańskiego w Sanktuarium w Krasnobrodzie, biskup zamojsko-lubaczowski Marian Rojek ogłosił następujące decyzje personalne dotyczące kapłanów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
dzisiaj, 11:32 Powiat
Nowy pełnomocnik PiS w powiecie biłgorajskim
dzisiaj, 18:36 Biłgoraj
Spotkanie z wicemarszałek Sejmu
w niedzielę, godzina 17:07 Osuchy
78. rocznica największej bitwy partyzanckiej
Bitwa pod Osuchami była największą i najbardziej krwawą bitwą partyzancką II wojny światowej. W niedzielę 26 czerwca na cmentarzu partyzanckim zorganizowano uroczystości upamiętniające 78. rocznicę tych tragicznych wydarzeń. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda.
dzisiaj, 09:28 Biłgoraj
Radni Rady Seniorów odebrali nominacje
we wtorek, godzina 09:19 Zawada
Motocyklista wyprzedzał ciąg pojazdów. Doprowadził do wypadku
21 czerwca 2022 Biłgoraj
Powiatowy Dzień Olimpijczyka
We wtorek 21 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego zorganizowano Powiatowy Dzień Olimpijczyka. Uczniowie, którzy wyróżnili się osiągnięciami w nauce, odebrali z rąk starosty Andrzeja Szarlipa, okolicznościowe dyplomy i karty podarunkowe.
w poniedziałek, godzina 11:33 Gromada
36-latka mając ponad 2,5 promila wiozła pasażerkę z 4 promilami
21 czerwca 2022 Gmina Biłgoraj
Pobrali się w 1971r. Dziś obchodzą jubileusz 50-lecia małżeństwa
20 czerwca 2022 Biłgoraj
Ruch na ul. Nadstawnej będzie zamknięty
Już jutro rozpoczną się prace bitumiczne na ul. Nadstawnej w Biłgoraju. Droga będzie zamknięta dla ruchu kołowego.
w poniedziałek, godzina 17:33 Obsza
Przerwy w dostawie wody z powodu upałów
dzisiaj, 08:05 Biłgoraj
Susza hydrologiczna na obszarze powiatu
dzisiaj, 20:09 Biłgoraj
Wyjątkowo mało pieniędzy wydano na inwestycje w mieście. Radni podjęli decyzję dot. absolutorium
W środowe popołudnie 29 czerwca odbyła się absolutoryjna sesja Rady Miasta Biłgoraja. Podczas obrad radni dyskutowali nie tylko nad udzieleniem absolutorium, ale także wotum zaufania dla burmistrza Janusza Rosłana. Przyjęto też sprawozdanie finansowe. - Kwota przeznaczona na inwestycje w 2021r. nie była przeogromna w porównaniu do lat ubiegłych - mówił burmistrz Janusz Rosłan.
we wtorek, godzina 10:27 Olszanka
Sarna wbiegła pod motocykl
w czwartek, godzina 08:39 Biłgoraj
"Praktyczna pani" na sprzedaż
w piątek, godzina 16:59 Biłgoraj
Prawie 28 mln zł zadłużenia. Zarząd Powiatu dostał absolutorium?
W piątkowe popołudnie 24 czerwca, odbyła się najważniejsza w całym roku sesja Rady Powiatu Biłgorajskiego. Podczas obrad radni udzielili wotum zaufania Zarządowi Powiatu, głosowali też nad absolutorium, czyli przyjęciem sprawozdania z wykonania budżetu za ubiegły rok. Jakie decyzje podjęli?
w sobotę, godzina 23:02 Frampol
Festiwal Muzyki Tanecznej we Frampolu
19 czerwca 2022 Gromada
Zawody strażackie w Gromadzie [WYNIKI]
21 czerwca 2022 Tarnogród
Będą nowe obwodnice w województwie lubelskim, w tym obwodnica Tarnogrodu
Sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber, marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz wicemarszałek Michał Mulawa, podpisali w poniedziałkowe przedpołudnie 20 czerwca umowy o dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg budowy trzech obwodnic w ciągu dróg wojewódzkich. Jedną z nich jest obwodnica Tarnogrodu.
we wtorek, godzina 12:51 Powiat
Są wyniki badań wody w zalewach
w piątek, godzina 18:38 Biłgoraj
Sztandar dla szkoły i przedszkola
w niedzielę, godzina 09:18 Biłgoraj
Prawie 10 tys. hospitalizacji, ponad 4,5 tys. udzielonych porad w 2021 roku
Podczas piątkowych obrad Rady Powiatu w Biłgoraju radni wysłuchali sprawozdania z działalności szpitala powiatowego. W ubiegłym roku liczba hospitalizacji (wraz z ruchem międzyoddziałowym) wyniosła prawie 10 tys. Na którym oddziale było najwięcej pacjentów?
w sobotę, godzina 08:10 Powiat niżański
Pijany kierowca busa przewoził pasażerów, jeden z nich wezwał policję
w sobotę, godzina 20:59 Biłgoraj
Eleni zaśpiewała w Biłgoraju
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika Biłgoraj