REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Artykuł sponsorowany
2013.09.05 09:32

Sprostać gustom i guścikom

Jedna Panna Młoda wybierze śnieżnobiałą suknię z trenem, inna sukienkę przed kolano w barwie ecru. O gustach się nie dyskutuje, nie tylko modowych. Podobnie jest w przypadku wyboru fotografa. Jednym zależy na eleganckim albumie, innym na jak największej ilości zdjęć, ostatni wezmą pod uwagę to, jak długo fotograf zostanie za przyjęciu. Dlatego tak ważne jest pieczołowite sprawdzenie ofert. Tylko wtedy dowiemy się co dana osoba ma nam do zaoferowania za określoną cenę i czy kwota ta odpowiada jakości fotografii.
Sprostać gustom i guścikom

Największą ilość ofert fotografów ślubnych w jednym miejscy znajdziemy w serwisie www.fotograf-wesele.pl. W samym Biłgoraju swoje usługi oferuje 56 osób. Ceny w serwisie wahają się od 600 do 7000 zł. Rozbieżność ogromna, ale także zawartość tych ofert jest zupełnie różna. Spójrzmy:

Opcja za 600 lub za... 7000 zł

Za wspomniane 600 zł "dostaniemy" 1,5 godziny fotografowania w kościele, 2 godziny wykonywania zdjęć na weselu, 2-godzinny plener. Wszystkie zdjęcia zostaną nam udostępnione na płycie CD/DVD, 40 wybranych zostanie obrobionych i także zapisanych na CD/DVD oraz wykonanych w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm).

Płacąc ponad dziesięć razy więcej możemy liczyć na obsługę przez trzy osobową ekipę, w tym dwóch profesjonalnych fotografów oraz... filmowca. Będą oni obecni na naszym ślubie oraz weselu. Ostatecznie otrzymamy od nich dynamiczny godzinny film, krótki teledysk oraz 100 zdjęć.

Patrycja Górecka
Patrycja Górecka dodany 5 września 2013
 
Odsłon: 3834

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (2)

~ AK
Oceniano 1 raz  +1
A po co to za mąż wychodzą wredne kłamliwe s u c z y s k a co to łgają ,intrygują i pogrążają się w kłamstwach,za plecami oczerniają ,rodzina za plecami uwala od takiej ofiary i ........np wmawia ,że się uderzy albo pobije /ale suczysko dalej wrednie wymyśla-ła i wrabia taki śmieć / jak jej Stary Matkę i ich lał a kto molestował seksualnie nie wspomnę bo i wredna menda potrafiła dać się przeklnąć za te oszczerstwo wypowiedziane przed sitwą sądową popierającą ustawkę sądową.
Ja tam każdą jak się okaże suką kłamliwą to zostawię i odmłodzę sobie rocznik . Kłamstwo traktuję jako zdradę !!!! jak można takiemu śmieciowi wierzyć i dawać jakiś tam szacunek ???
Albo tak, jeśli małe kłamstwo jak się przyzna i będzie żałowała i nie zrobi tego więcej jestem w stanie każde wybaczyć ale pogrążanie się ,urabianie,manipulowanie cymbałami za plecami tego żadnej kłamliwej suce nie wybaczę nawet fałszerce dokumentów wykorzystującej status sędzi !!!! i złodziejki w zmowie podliczę co do 1 PLN do zwrotu a jak się będą upierały-ł to tez upodlę każdego,każdą co łgał-a na mnie .
Kłamliwe niegodziwce w zmowie z niegodziwej firmy brwsa-w zbrodni wzywam Was do złożenie Rehabilitacji !!!! żebym nie musiał oświecić udziałowców i klientów a ci żeby nie zagłosowali nogami !!!
-------------------------
Krowiarko jak nie widzisz tego, że możesz w każdej chwili zabić dechami zasrany interes Chmiela i 3/4 Biłgoraja to bardzo się dziwię wasze j wstrętnej podłości i którkowzroczności egoizmu dziwie się Wam, dziwie wstrętne kłamliwe bestie.
----------------------------
A najgorsze są te kobiece potwory co to chodzą jak lew ryczący i pierniczą facetom wokoło o żeniaczce a potem w tym stylu za plecami takie opowieści,że w ***** szczypi .Ofiara tego potwora czyli ja o sobie po 6 latach się cudów dowiedziałem !!!!! i mylił by się kto,że mogłem zaprotestować !!!! c i u l e m myślące debile lepiej wiedzą i wiedzą swoje.Na tym też pojechała i na wmawianiu,że ją molestowałem jak miała 12 wiosenek.
-------------------------
Plujcie tej kłamliwej matni z Krzeszowskiej 63 wyjątkowo zakłamane wstrętne i podłe ....murem się robią dla ofiar swych przestępców pracowników i pociotków Chmiela w kłamliwych zmowach.Kozły póki co zagryzają owce.
~ bystrzak
Oceniano 8 razy  +8
za 7000zł to i pornola z panną młodą powinni nagrać!
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
dzisiaj, 16:02 Biłgoraj
Niszczenie i zasłanianie plakatów wyborczych. Wszystkie chwyty dozwolone?
Wybory parlamentarne odbędą się dokładnie za 23 dni. To ostatni chwile na przekonanie do siebie wyborców. A kandydaci robią to na różne sposoby. Niestety dochodzi też do sytuacji, które wykraczają poza dobre obyczaje, ale i przepisy prawa. Sami kandydaci informują o przypadkach niszczenia, czy zasłaniania plakatów wyborczych.
dzisiaj, 10:21 Biłgoraj
Miała prawie 2 promile. Twierdziła, że wypiła tylko jedno piwo
14 września 2023 Biłgoraj
"Wydrapał" 200 tys. zł
10 września 2023 Lipiny Górne-Borowina
100-lecie Lasów Państwowych. Uroczystości w Lipinach
W tym roku Lasy Państwowe świętują 100-lecie istnienia. Z tej okazji odbywają się uroczystości, mające na celu podkreślenie wagi wydarzenia. W niedzielę 10 września świętowano w powiecie biłgorajskim.
we wtorek, godzina 19:22 Biłgoraj
Zbiórka na sprowadzenie ciała
dzisiaj, 10:58 Biłgoraj
Bezpłatne treningi na terenie OSiR
dzisiaj, 15:46 Biłgoraj
Promesy wręczone. Do powiatu trafiły miliony zł
W czwartkowe popołudnie 21 września, w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju odbędzie się wręczenie promes z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych edycja VI skierowana do samorządów, w których działały PGR-y.
w środę, godzina 07:50 Lekkoatletyka
RCEZ na 3. miejscu w kraju
w piątek, godzina 09:48 Biłgoraj
Zmiana organizacji ruchu w Biłgoraju. Sypią się mandaty
w środę, godzina 16:09 Biłgoraj
"Jedynka" ma nowy sztandar
20 września to wyjątkowy dzień dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. W związku z beatyfikacją patrona, kardynała Stefana Wyszyńskiego, tego dnia odbyła się uroczystość nadania placówce nowego sztandaru.
w sobotę, godzina 09:04 Biłgoraj
Koncert przy fontannie. Zagrają młodzi muzycy z Biłgoraja
w niedzielę, godzina 08:43 Lubelszczyzna
Pociągi pojadą z Biłgoraja do Lublina - podpisano umowę na projekt linii
w poniedziałek, godzina 08:31 Region
Utrudnienia na DK nr 74 za Frampolem
Kierowcy podróżujący "krajówką" za Frampolem muszą przygotować się na utrudnienia. Rozpoczęły się prace związane z budową pierwszej w regionie drogi w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.
we wtorek, godzina 15:40 Biłgoraj
Marcin Daniec wystąpi w Biłgoraju [NOWY TERMIN]
w środę, godzina 12:22 Wola Dereźniańska
Wielkie sprzątanie już w sobotę
w poniedziałek, godzina 16:41 Powiat
Miliony na renowację kościołów w powiecie
W poniedziałek 18 września, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatu biłgorajskiego oraz beneficjentów dotacji, którzy otrzymali dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Łącznie do naszego powiatu trafią środki w wysokości ponad 13 mln zł.
w środę, godzina 09:23 Biłgoraj
Będą zbierać baterie na ulicach Biłgoraja
8 września 2023 Biłgoraj
11 nauczycieli odebrało awanse zawodowe
w niedzielę, godzina 20:54 Biłgoraj
Koncert przy fontannie przyciągnął prawdziwe tłumy
W niedzielny wieczór 17 września grupa biłgorajskich muzyków zaprosiła na nietypowe wydarzenie. Zaproponowano koncert przy fontannie na placu Wolności. "Alejki" wypełniły się publicznością.
dzisiaj, 10:16 Osuchy
Dwie historyczne rocznice w Osuchach
w piątek, godzina 20:22 Olszanka
53-letni mężczyzna zmarł przygnieciony przez ciągnik
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika