REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Artykuł sponsorowany
2013.09.05 09:32

Sprostać gustom i guścikom

Jedna Panna Młoda wybierze śnieżnobiałą suknię z trenem, inna sukienkę przed kolano w barwie ecru. O gustach się nie dyskutuje, nie tylko modowych. Podobnie jest w przypadku wyboru fotografa. Jednym zależy na eleganckim albumie, innym na jak największej ilości zdjęć, ostatni wezmą pod uwagę to, jak długo fotograf zostanie za przyjęciu. Dlatego tak ważne jest pieczołowite sprawdzenie ofert. Tylko wtedy dowiemy się co dana osoba ma nam do zaoferowania za określoną cenę i czy kwota ta odpowiada jakości fotografii.
Sprostać gustom i guścikom

Największą ilość ofert fotografów ślubnych w jednym miejscy znajdziemy w serwisie www.fotograf-wesele.pl. W samym Biłgoraju swoje usługi oferuje 56 osób. Ceny w serwisie wahają się od 600 do 7000 zł. Rozbieżność ogromna, ale także zawartość tych ofert jest zupełnie różna. Spójrzmy:

Opcja za 600 lub za... 7000 zł

Za wspomniane 600 zł "dostaniemy" 1,5 godziny fotografowania w kościele, 2 godziny wykonywania zdjęć na weselu, 2-godzinny plener. Wszystkie zdjęcia zostaną nam udostępnione na płycie CD/DVD, 40 wybranych zostanie obrobionych i także zapisanych na CD/DVD oraz wykonanych w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm).

Płacąc ponad dziesięć razy więcej możemy liczyć na obsługę przez trzy osobową ekipę, w tym dwóch profesjonalnych fotografów oraz... filmowca. Będą oni obecni na naszym ślubie oraz weselu. Ostatecznie otrzymamy od nich dynamiczny godzinny film, krótki teledysk oraz 100 zdjęć.

Patrycja Górecka
Patrycja Górecka dodany 5 września 2013
 
Odsłon: 4109

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (2)

~ AK
Oceniano 1 raz  +1
A po co to za mąż wychodzą wredne kłamliwe s u c z y s k a co to łgają ,intrygują i pogrążają się w kłamstwach,za plecami oczerniają ,rodzina za plecami uwala od takiej ofiary i ........np wmawia ,że się uderzy albo pobije /ale suczysko dalej wrednie wymyśla-ła i wrabia taki śmieć / jak jej Stary Matkę i ich lał a kto molestował seksualnie nie wspomnę bo i wredna menda potrafiła dać się przeklnąć za te oszczerstwo wypowiedziane przed sitwą sądową popierającą ustawkę sądową.
Ja tam każdą jak się okaże suką kłamliwą to zostawię i odmłodzę sobie rocznik . Kłamstwo traktuję jako zdradę !!!! jak można takiemu śmieciowi wierzyć i dawać jakiś tam szacunek ???
Albo tak, jeśli małe kłamstwo jak się przyzna i będzie żałowała i nie zrobi tego więcej jestem w stanie każde wybaczyć ale pogrążanie się ,urabianie,manipulowanie cymbałami za plecami tego żadnej kłamliwej suce nie wybaczę nawet fałszerce dokumentów wykorzystującej status sędzi !!!! i złodziejki w zmowie podliczę co do 1 PLN do zwrotu a jak się będą upierały-ł to tez upodlę każdego,każdą co łgał-a na mnie .
Kłamliwe niegodziwce w zmowie z niegodziwej firmy brwsa-w zbrodni wzywam Was do złożenie Rehabilitacji !!!! żebym nie musiał oświecić udziałowców i klientów a ci żeby nie zagłosowali nogami !!!
-------------------------
Krowiarko jak nie widzisz tego, że możesz w każdej chwili zabić dechami zasrany interes Chmiela i 3/4 Biłgoraja to bardzo się dziwię wasze j wstrętnej podłości i którkowzroczności egoizmu dziwie się Wam, dziwie wstrętne kłamliwe bestie.
----------------------------
A najgorsze są te kobiece potwory co to chodzą jak lew ryczący i pierniczą facetom wokoło o żeniaczce a potem w tym stylu za plecami takie opowieści,że w ***** szczypi .Ofiara tego potwora czyli ja o sobie po 6 latach się cudów dowiedziałem !!!!! i mylił by się kto,że mogłem zaprotestować !!!! c i u l e m myślące debile lepiej wiedzą i wiedzą swoje.Na tym też pojechała i na wmawianiu,że ją molestowałem jak miała 12 wiosenek.
-------------------------
Plujcie tej kłamliwej matni z Krzeszowskiej 63 wyjątkowo zakłamane wstrętne i podłe ....murem się robią dla ofiar swych przestępców pracowników i pociotków Chmiela w kłamliwych zmowach.Kozły póki co zagryzają owce.
~ bystrzak
Oceniano 8 razy  +8
za 7000zł to i pornola z panną młodą powinni nagrać!
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
we wtorek, godzina 08:06 Panasówka
Spór o planowaną atrakcję turystyczną na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy planuje budowę wieży widokowej na Wzgórzu Polak w Panasówce. Projekt, który jest częścią szerszej rozbudowy bazy edukacyjno-turystycznej parku, budzi zarówno entuzjazm, jak i sprzeciw wśród lokalnej społeczności. Koszt całego przedsięwzięcia to 50 milionów złotych, z czego 16 milionów złotych przeznaczono na budowę samej wieży. Planowany termin zakończenia inwestycji to 2028 rok.
w niedzielę, godzina 14:20 Biłgoraj
Dziesięć miejscowości bez prądu, w tym Biłgoraj
w środę, godzina 13:20 Stary Lubliniec
Kierujący ciągnikiem poniesie konsekwencje
9 lipca 2024 Powiat
Znamy wyniki matur. Jak wypadli nasi uczniowie?
Wraz z końcem maja zakończył się też maturalny maraton. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich właśnie poznali wyniki swojej pracy. Dane przekazała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie.
w sobotę, godzina 08:23 Wola Obszańska
Festyn na granicy województw
12 lipca 2024 Józefów
Wilki w józefowskich lasach
w piątek, godzina 18:04 Tarnowola
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej [AKTUALIZACJA]
W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 853 miedzy Aleksandrowem a Józefowem doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Podczas prowadzonych działań droga była zablokowana.
dzisiaj, 09:26 Chłopków
Dojazdówka gotowa
w niedzielę, godzina 19:15 Wola Obszańska
Zabawa na pograniczu Lubelszczyzny i Podkarpacia
w czwartek, godzina 11:38 Biłgoraj
Milionerzy w powiecie
W 2023 roku w województwie lubelskim zmniejszyła się liczba osób deklarujących dochód powyżej miliona złotych. Liczba milionerów spadła o 87 osób, z 1357 w 2022 roku do 1270 w 2023 roku. Najwięcej milionerów wybrało deklarację PIT-36L (1119 osób), a popularny PIT-37 wybrało 75 milionerów. Ilu milionerów rozliczyło się w biłgorajskiej skarbówce?
dzisiaj, 11:17 Biłgoraj
Tak wyglądała XIII Biłgorajska Pielgrzymka Rowerowa
dzisiaj, 09:41 Powiat
Piraci drogowi ukarani
8 lipca 2024 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju. Wybrano wykonawcę inwestycji
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozstrzygnęło przetarg na budowę bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Inwestycja powstanie przy ulicy Ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju.
w piątek, godzina 10:45 Harasiuki
121 km/h na liczniku w terenie zabudowanym
w piątek, godzina 16:06 Józefów
Czerwona flaga nad zalewem
13 lipca 2024 Józefów
Nowa siedziba nadleśnictwa coraz bliżej
Leśnicy z Józefowa doczekają się nowej siedziby. W ostatnich dniach czerwca ogłoszono przetarg na budowę budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów wraz z towarzyszącą infrastrukturą.
w sobotę, godzina 09:59 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu zatrzymany przez "łowców głów"
w piątek, godzina 12:33 Bukowina
Martyna Łuszczek wśród 50 najlepszych studentów na świecie
14 lipca 2024 Region
Przedstawiciele powiatu na odsłonięciu pomnika w Domostawie
W niedzielę 14 lipca w Domostawie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary rzezi wołyńskiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu biłgorajskiego, m.in. prezydium Rady Powiatu.
14 lipca 2024 Józefów
Gmina stawia na fotowoltaikę z magazynami energii
w niedzielę, godzina 18:31 Biłgoraj
Piknik parafialny w Biłgoraju
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika