REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2014.06.18 12:33

Koncepcja budowy obwodnicy zachodniej Biłgoraja wyłożona do wglądu

Trwa opracowywanie projektu budowlano - wykonawczego obwodnicy zachodniej miasta Biłgoraj. Swoją opinię na temat projektu, do 26 czerwca br., mogą wyrazić mieszkańcy.
Koncepcja budowy obwodnicy zachodniej Biłgoraja wyłożona do wglądu

W związku z opracowywaniem przez Gminę Biłgoraj, Gminę Miasto Biłgoraj oraz Gminę Księżpol projektu budowlano - wykonawczego dla zadania pn.: "Budowa obwodnicy zachodniej miasta Biłgoraj w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin - Wysokie - Biłgoraj - Sieniawa - Przeworsk - Kańczuga - Dynów - Grabownica Starzeńska", do publicznego wglądu wyłożona zostaje Koncepcja Programowo - Przestrzenna budowy obwodnicy.

Wszelkie dokumenty znajdują się na stronie www.mofbilgoraj.pl w zakładce Konsultacje społeczne - Koncepcja budowy obwodnicy zachodniej miasta Biłgoraja oraz w Urzędzie Gminy Biłgoraj przy ul. Kościuszki 88 w pokoju nr 39. W dniu 26 czerwca br. o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Biłgoraj przy ul. Kościuszki 88 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie poświęcone przedmiotowej koncepcji, na którym będzie można przekazać wszelkie uwagi, opinie i wnioski co do przedstawionego opracowania. Zainteresowani zapraszeni są na spotkanie.

Należy zaznaczyć, że wszelkie uwagi, opinie i wnioski będą przyjmowane do czasu zakończenia spotkania. Uwagi, które wpłyną w terminie późniejszym nie będą rozpatrywane.

Red.
Red. dodany 18 czerwca 2014
 
Odsłon: 14515

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (12)

~ xxx
Oceniano 2 razy  +2
wy sie cieszcie ze chca robic i maja wtyki urzedasy ,popatrzcie na tomaszow ruch sto razy wiekszy przez miasto a obwodnicy brak,poza tym jesli nie tu to gdzie indziej wybuduja a kase pociagnal i korzysci w innych miastach wiec lepiej zeby juz tu cos zostalo anizeli mieliby nas ominac z inwestycja
~ Michał
Oceniano 2 razy  0
Zakładam patrząc na to zdjęcie,że ta obwodnica będzie zaczynać się w okolicy gromady,przebiegać;poza osiedlem,wchodzić na ul graniczną,potem od mleczarni-na granicy Korczowa i Dereżni,po czym połączy się przed miejscowością Rogale z 835 ???? Proszę o bardziej szczegółowy opis-droga redakcjo !!!!!
~ Pol Saton junior
  0
hm ? zawsze to szybsza możliwość przejazdu tranzytowego a i wyjazdu miejscowym z objazdem-ominięciem centrum .
Ale wg mnie mało perspektywiczny wariant projektu .A co będzie jak za kilka lat rozbuduje się miasteczko ??
------------------------------------------
-u serdecznie bliskiego przyjaciela mojej niedoszłej żony zrobili obwodnice i dzielnica stała się cichutka i spokojna w kwestii przejeżdżających ciężarówek i samochodów .Nawet lepiej słychać jak sąsiad bije żonę i nareszcie można słyszeć co krzyczą na siebie i o co się kłócą .
----------------------------------
Powinni bardziej wyprostować tę drogę ,zrobić więcej zjazdów i wjazdów albo bezkolizyjnych albo kilka rond a nie rondelków no i odbić drogę na Zwierzyniec---> Zamość
~ spokojnie
  0
a może mieszkańcy Polnej nie chcą wyścigów na osiedlu, niech jeden nie wypowiada się za wszystkich, wylot z miasta do obwodnicy powinien być poprzez ul. Batorego koło cmentarza a nie przez osiedle Różnówka, kropka
tam przebudować drogę i wylot !!!!
~ ...
Oceniano 11 razy  +11
Jaki ruch?
Może w okolicy Polna 1 to jest jeszcze ruch, ale Ty widziałeś kiedyś jaki jest ruch w okolicy końcówki Polnej przy Granicznej?
Tam 20-30 aut na godzinę ledwo przejedzie.
To ma być OBWODNICA i będą z niej głównie korzystać jadący tranzytem przez miasto. Po co im zjazd w Polną gdzie same domki jednorodzinne? Jak ktoś zechce do miasta zjechać to są inne krótsze i szybsze drogi.
~ Wtajemniczony
Oceniano 5 razy  +3
z tego co mi wiadomo to ta obwodnica od wiadutu byla zaplanowana w latach 90 ubieglego wieku i miala sie zaczynac od wiaduktu , a teraz jakis cwaniaczek przedluzyl ja o 3 km i cale zaslugi sobie przypisze ,a wujt wykorzysta to zeby ludzie z gromady zebrali za swoje ugory skasowali jak najwiecej kasy i tak to sie kreci.
~ xcv
Oceniano 6 razy  -2
Dlaczego ul Polna nie bedzie miala bezposredniego dostepu do obwodnicy? PARANOJA!! taki ruch na niej a oni do jakiejs drogi serwisowej pod pieli Polną! to duza droga!
~ bb
Oceniano 2 razy  +2
A kto na tym zarabia?
~ Sz
Oceniano 15 razy  -5
Po co zaczynać koło Majdanu Gr., jak można zrobić krzyżówkę z nowo budowaną obwodnicą północną albo odremontować drogę od skrzyżowania z Lubelską? Kupa kasy na wykup terenów, wycinkę lasów, kilometry asfaltu... Za to można by zrobić dużo więcej np. w samym mieście. Oby to dokładnie przemyśleli pod względem ekonomicznym, a nie tylko "aby zrobić coś dużego" - niekoniecznie potrzebnego.
~ tutejszy
Oceniano 7 razy  -5
odkąd pamiętam budują tą obwodnicę... i tak g***o z tego będzie także spoko :)
~ ...
Oceniano 10 razy  +8
Pewnie właściciele niedawno postawionych domkow o okolicach Granicznej i na Zaciszu zaraz zaczną protestować, że pod domami im obwodnicę budują.
~ Lol
Oceniano 29 razy  -15
Najpierw północą dokończcie a nie o zachodniej myślicie....
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
26 listopada 2022 Biłgoraj
Znamy nazwiska radnych Młodzieżowej Rady Miasta
Burmistrz Biłgoraja ogłosił wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta w kadencji 2022-2024. W I kadencji w funkcję radnych pełnić będzie 18 uczniów biłgorajskich szkół.
dzisiaj, 07:17 Biłgoraj
Ile będą kosztować choinki?
w niedzielę, godzina 08:35 Tereszpol
Już jest tani węgiel dla mieszkańców
w piątek, godzina 10:18 Biłgoraj
W Biłgoraju śmieci będą droższe
A przynajmniej takie są plany. Jednym z punktów najbliższe sesji Rady Miasta będzie przyjęcie uchwały dotyczącej zmiany metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty. Ile będziemy płacić w przyszłam roku za odbiór śmieci?
w niedzielę, godzina 15:06 Biłgoraj
Mikołaje na motocyklach znów odwiedzili dzieci z Wioski Dziecięcej SOS
w czwartek, godzina 09:05 Gorajec
Ośmiu chętnych na budowę obwodnicy, dzięki której ciężarówki ominą Biłgoraj
dzisiaj, 08:55 Biłgoraj
Będą obowiązywać nowe stawki za korzystanie z cmentarzy komunalnych
Rada Miasta Biłgoraja zajmie się kwestią ustalenia wysokości opłat za korzystanie z cmentarzy komunalnych na terenie miasta Biłgoraja. Radni będą dyskutować na ten temat podczas najbliższej sesji. Jakie ceny mają obowiązywać?
w sobotę, godzina 16:00 Biszcza
Sezon na morsowanie rozpoczęty
dzisiaj, 12:07 Tereszpol
Święta za pasem, a ktoś majstruje przy prezentach
w środę, godzina 10:49 Biłgoraj
Wybrano wykonawcę basenu w Biłgoraju. Starosta: "Pozdrawiam niedowiarków"
Ta długo wyczekiwana inwestycja ma szansę na realizację. W środowe popołudnie 30 listopada Zarząd Powiatu w Biłgoraju podjął uchwałę o wyborze wykonawcy zadania. Pierwszy etap pochłonie prawie 30 mln zł.
dzisiaj, 09:14 Biłgoraj
Wymalowały nagrody i wyróżnienia
w niedzielę, godzina 16:54 Brzeziny
Mikołajki w lesie
dzisiaj, 12:13 Tereszpol Zygmunty
Policja poszukuje zaginionego 20-latka
Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania za zaginionym Fabianem Szwedem, 20-letnim mieszkańcem gminy Tereszpol. Jeśli ktoś ma informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.
25 listopada 2022 Sokołówka Kolonia
Pożar domu w gminie Frampol. 2 osoby trafiły do szpitala na obserwację [AKTUALIZACJA]
w sobotę, godzina 20:09 Teodorówka
Spotkanie z posłanką i samorządowcami
w środę, godzina 09:45 Czarny Las-Kolonia
W nowym roku miejscowość w powiecie zmieni nazwę?
Wraz z początkiem 2023 roku niektóre miejscowości w Polsce mogą zmienić nazwy - wynika z projektu rozporządzenia opublikowanego przez ministra spraw wewnętrznych i administracji. Wśród nich znalazła się wieś w powiecie biłgorajskim.
26 listopada 2022 Przymiarki
Samochód uderzył w przepust [AKTUALIZACJA]
w piątek, godzina 11:22 Powiat
Darek otwiera oczy, porusza rękami
w piątek, godzina 07:45 Księżpol
Witacze stanęły w gminie Księżpol
W miejscowościach Księżpol i Majdan Stary, przed budynkami Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu i Wiejskiego Domu Kultury w Majdanie Starym stanęły napisy z nazwami miejscowości. - Głównym założeniem tego przedsięwzięcia jest doposażenie szlaków turystycznych naszej gminy w infrastrukturę towarzyszącą. Usytuowanie napisów doskonale wpisuję się w zagospodarowanie przestrzeni - wyjaśniają władze gminy.
26 listopada 2022 Biłgoraj
Wieczór Darczyńcy 2022 [AKTUALIZACJA]
w czwartek, godzina 12:09 Biłgoraj
Złóż wniosek już dziś. Możesz dostać nawet 1,5 tys. zł
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika