REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2014.06.18 12:33

Koncepcja budowy obwodnicy zachodniej Biłgoraja wyłożona do wglądu

Trwa opracowywanie projektu budowlano - wykonawczego obwodnicy zachodniej miasta Biłgoraj. Swoją opinię na temat projektu, do 26 czerwca br., mogą wyrazić mieszkańcy.
Koncepcja budowy obwodnicy zachodniej Biłgoraja wyłożona do wglądu

W związku z opracowywaniem przez Gminę Biłgoraj, Gminę Miasto Biłgoraj oraz Gminę Księżpol projektu budowlano - wykonawczego dla zadania pn.: "Budowa obwodnicy zachodniej miasta Biłgoraj w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin - Wysokie - Biłgoraj - Sieniawa - Przeworsk - Kańczuga - Dynów - Grabownica Starzeńska", do publicznego wglądu wyłożona zostaje Koncepcja Programowo - Przestrzenna budowy obwodnicy.

Wszelkie dokumenty znajdują się na stronie www.mofbilgoraj.pl w zakładce Konsultacje społeczne - Koncepcja budowy obwodnicy zachodniej miasta Biłgoraja oraz w Urzędzie Gminy Biłgoraj przy ul. Kościuszki 88 w pokoju nr 39. W dniu 26 czerwca br. o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Biłgoraj przy ul. Kościuszki 88 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie poświęcone przedmiotowej koncepcji, na którym będzie można przekazać wszelkie uwagi, opinie i wnioski co do przedstawionego opracowania. Zainteresowani zapraszeni są na spotkanie.

Należy zaznaczyć, że wszelkie uwagi, opinie i wnioski będą przyjmowane do czasu zakończenia spotkania. Uwagi, które wpłyną w terminie późniejszym nie będą rozpatrywane.

Red.
Red. dodany 18 czerwca 2014
 
Odsłon: 14767

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (12)

~ xxx
Oceniano 2 razy  +2
wy sie cieszcie ze chca robic i maja wtyki urzedasy ,popatrzcie na tomaszow ruch sto razy wiekszy przez miasto a obwodnicy brak,poza tym jesli nie tu to gdzie indziej wybuduja a kase pociagnal i korzysci w innych miastach wiec lepiej zeby juz tu cos zostalo anizeli mieliby nas ominac z inwestycja
~ Michał
Oceniano 2 razy  0
Zakładam patrząc na to zdjęcie,że ta obwodnica będzie zaczynać się w okolicy gromady,przebiegać;poza osiedlem,wchodzić na ul graniczną,potem od mleczarni-na granicy Korczowa i Dereżni,po czym połączy się przed miejscowością Rogale z 835 ???? Proszę o bardziej szczegółowy opis-droga redakcjo !!!!!
~ Pol Saton junior
  0
hm ? zawsze to szybsza możliwość przejazdu tranzytowego a i wyjazdu miejscowym z objazdem-ominięciem centrum .
Ale wg mnie mało perspektywiczny wariant projektu .A co będzie jak za kilka lat rozbuduje się miasteczko ??
------------------------------------------
-u serdecznie bliskiego przyjaciela mojej niedoszłej żony zrobili obwodnice i dzielnica stała się cichutka i spokojna w kwestii przejeżdżających ciężarówek i samochodów .Nawet lepiej słychać jak sąsiad bije żonę i nareszcie można słyszeć co krzyczą na siebie i o co się kłócą .
----------------------------------
Powinni bardziej wyprostować tę drogę ,zrobić więcej zjazdów i wjazdów albo bezkolizyjnych albo kilka rond a nie rondelków no i odbić drogę na Zwierzyniec---> Zamość
~ spokojnie
  0
a może mieszkańcy Polnej nie chcą wyścigów na osiedlu, niech jeden nie wypowiada się za wszystkich, wylot z miasta do obwodnicy powinien być poprzez ul. Batorego koło cmentarza a nie przez osiedle Różnówka, kropka
tam przebudować drogę i wylot !!!!
~ ...
Oceniano 11 razy  +11
Jaki ruch?
Może w okolicy Polna 1 to jest jeszcze ruch, ale Ty widziałeś kiedyś jaki jest ruch w okolicy końcówki Polnej przy Granicznej?
Tam 20-30 aut na godzinę ledwo przejedzie.
To ma być OBWODNICA i będą z niej głównie korzystać jadący tranzytem przez miasto. Po co im zjazd w Polną gdzie same domki jednorodzinne? Jak ktoś zechce do miasta zjechać to są inne krótsze i szybsze drogi.
~ Wtajemniczony
Oceniano 5 razy  +3
z tego co mi wiadomo to ta obwodnica od wiadutu byla zaplanowana w latach 90 ubieglego wieku i miala sie zaczynac od wiaduktu , a teraz jakis cwaniaczek przedluzyl ja o 3 km i cale zaslugi sobie przypisze ,a wujt wykorzysta to zeby ludzie z gromady zebrali za swoje ugory skasowali jak najwiecej kasy i tak to sie kreci.
~ xcv
Oceniano 6 razy  -2
Dlaczego ul Polna nie bedzie miala bezposredniego dostepu do obwodnicy? PARANOJA!! taki ruch na niej a oni do jakiejs drogi serwisowej pod pieli Polną! to duza droga!
~ bb
Oceniano 2 razy  +2
A kto na tym zarabia?
~ Sz
Oceniano 15 razy  -5
Po co zaczynać koło Majdanu Gr., jak można zrobić krzyżówkę z nowo budowaną obwodnicą północną albo odremontować drogę od skrzyżowania z Lubelską? Kupa kasy na wykup terenów, wycinkę lasów, kilometry asfaltu... Za to można by zrobić dużo więcej np. w samym mieście. Oby to dokładnie przemyśleli pod względem ekonomicznym, a nie tylko "aby zrobić coś dużego" - niekoniecznie potrzebnego.
~ tutejszy
Oceniano 7 razy  -5
odkąd pamiętam budują tą obwodnicę... i tak g***o z tego będzie także spoko :)
~ ...
Oceniano 10 razy  +8
Pewnie właściciele niedawno postawionych domkow o okolicach Granicznej i na Zaciszu zaraz zaczną protestować, że pod domami im obwodnicę budują.
~ Lol
Oceniano 29 razy  -15
Najpierw północą dokończcie a nie o zachodniej myślicie....
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
15 marca 2023 Biłgoraj
Powiat ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów RCEZ i ZSBiO
Zarząd Powiatu podjął uchwały w sprawie ogłoszenia konkursów na stanowiska dyrektorów dwóch szkół ponadpodstawowych. Kandydaci mogą składać dokumenty do 29 marca, do godz. 9.
we wtorek, godzina 12:18 Biłgoraj
Zawodowy strzał w 10!
we wtorek, godzina 10:27 Biłgoraj
Andrzej Borowiec nowym szefem lubelskich lasów
14 marca 2023 Osuchy
Podpisano umowę na budowę Muzeum Partyzantów Polskich
Wkrótce rozpoczną się prace przy przebudowie budynku dawnej szkoły w Osuchach, gdzie ma powstać muzeum poświęcone partyzantom i żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego. Inwestycja kosztować będzie ponad 12 mln zł. Umowa z wykonawcą została podpisana we wtorek 14 marca.
w poniedziałek, godzina 09:12 Biłgoraj
Przebudowa trasy 858. W czwartek spotkanie informacyjne
we wtorek, godzina 07:45 Biłgoraj
Kolejna okazja, by otrzymać sadzonkę
13 marca 2023 Biłgoraj
Radni przyjęli uchwałę w obronie św. Jana Pawła II
W poniedziałkowe popołudnie 13 marca odbyła się sesja Rady Powiatu. Podczas obrad radni przez aklamację przyjęli uchwałę, w której wyrazili swoje stanowisko w sprawie ataków na św. Jana Pawła II.
w niedzielę, godzina 11:49 Pisklaki
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w akcji sprzątania Tanwi
we wtorek, godzina 09:11 Biłgoraj
Dzień Otwarty w KLO
w piątek, godzina 11:48 Potok Górny
Tragiczny finał poszukiwań
W czwartek 16 marca policja otrzymała zgłoszenie dotyczące zaginięcia 68-letniego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Potok Górny. Poszukiwania zakończyły się po godzinie, odnaleziono ciało mężczyzny.
w poniedziałek, godzina 20:15 Biłgoraj
Jakie są najważniejsze problemy mieszkańców osiedla Bagienna?
w poniedziałek, godzina 09:33 Biłgoraj
Wyższe opłaty za egzaminy na prawo jazdy
11 marca 2023 Biłgoraj
Sportowy Dzień Kobiet [NOWE ZDJĘCIA]
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprosił wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Były wspólne ćwiczenia, ale też konkursy z nagrodami. Gościem specjalnym wydarzenia była Małgorzata Mączyńska.
w sobotę, godzina 11:00 Ciosmy
Mężczyzna poszkodowany podczas wycinki drzew
10 marca 2023 Biłgoraj
Ten budynek zniknie?
13 marca 2023 Biłgoraj
Awantura o szlaban
W połowie ubiegłego roku pojawił się pomysł, by przy wjeździe od strony ul. Aptecznej ustawić szlaban, który miałby ograniczyć przejazd drogą wewnętrzną. Wnioskujący o takie rozwiązanie mieszkańcy dwóch bloków uzasadniali to dużym natężeniem ruchu. Awantura dotycząca tego szlabanu wybuchła podczas zebrania rady osiedla. Przetarg już rozstrzygnięto, ale rada osiedla będzie składać wniosek o to, by rogatki nie ustawiać.
w niedzielę, godzina 08:17 Biłgoraj
Uczennica ZSZiO druga w kraju w konkursie języka angielskiego
10 marca 2023 Biłgoraj
Poznaliśmy laureatów Biłgorajskich Sit Przedsiębiorczości
10 marca 2023 Biłgoraj
Co dalej z petycją w obronie lasów biłgorajskich?
Mieszkańcy Biłgoraja nadal walczą o ograniczenie wycinki lasów w okolicach miasta. Podkreślają, że w Planie Urządzania Lasu na lata 2020 - 2029 zaplanowano wykonanie rębni zupełnych na powierzchni 1640 ha, czyli w ciągu obecnej dziesięciolatki zaplanowano do wycięcia o 72 ha powierzchni więcej, niż w ciągu poprzednich 20 lat.
w niedzielę, godzina 11:06 Gmina Biłgoraj
Poszukiwania seniorki zakończone
w poniedziałek, godzina 13:06 Biłgoraj
Charytatywny turniej dla Kuby i Darka. Drużyna KP PSP najlepsza
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika