REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2015.06.19 10:09

Od poniedziałku kolejne utrudnienia w ruchu

Trwa przebudowa Al. Jana Pawła II. Prace mają być ukończone jesienią bieżącego roku. Do tego czasu mieszkańcy Biłgoraja muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Kolejne czekają na kierowców już od najbliższego poniedziałku. Szczegóły poniżej.
Od poniedziałku kolejne utrudnienia w ruchu

Realizacja zadania pn. "Budowa obwodnicy miasta Biłgoraj w ciągu drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin - Grabownica Starzeńska" trwa od końca sierpnia ubiegłego roku. Utrudnienia w ruchu są nieodłącznym elementem tego typu inwestycji. Obecnie czasowa organizacja ruchu obowiązuje na skrzyżowaniu ul. Zielonej z Al. Jana Pawła II. Zamknięty jest także dojazd do ronda od ul. Włosiankarskiej. Trwa też budowa mostu na Czarnej Ładzie.

Te utrudnienia potrwają do końca sierpnia. Od najbliższego poniedziałku na kierowców czekają kolejne przeszkody. Od dnia 22 czerwca, od godz. 10.00 do 30 października, wprowadzana będzie etapowo, tymczasowa organizacja ruchu polegającą na:

- przebudowie odcinka od km 86 + 318,35 wraz z budową ronda ul. Lubelska i ul. Batorego z ułożeniem warstw bitumicznych nawierzchni;
- włączeniu części nowo wykonanego ronda ul. Tarnogrodzka w istniejący układ komunikacyjny, wykonywanie warstw bitumicznych nawierzchni;
- przebudowie skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krzeszowską.

Fotogalerię z przebudowy trasy znajdą Państwo pod artykułem pt. Praca wre.

red.
red. dodany 19 czerwca 2015
 
Odsłon: 6234

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (12)

~ Tomek
Oceniano 1 raz  +1
Ten, kto wymyślił JEDNOCZESNE zablokowanie wszystkich dróg dojazdowych z Dąbrowicy i okolic, powinien dostać Nobla. Również za "ułatwienie" dojazdów pogotowia, straży, że o Policji z osiedla nie wspomnę. Tego się nawet nie da nazwać kulturalnymi słowami, bezmyślność kompletna. Zamknięta Lubelska, Włosiankarska, przebudowa na Krzeszowskiej i to wszystko naraz. Kupię w aptece 10 deko rozumu i dostarczę temu pożal się Boże projektantowi. Na całym świecie najpierw udrażnia się część drogi, a potem remontuje kolejną. Głupota, bezmyślność, katastrofa. To, że miasto ma to gdzieś, to nawet rozumiem, tylko czemu Gmina nie działa? Dramat.
~ bar93xxx
Oceniano 2 razy  0
osoba przyjezdna gdzies z polski niech sobie kupi gps albo poradzi sobie jakos inaczej jest budowa ulic i sa utrudnienia zeby pozniej bylo lepiej i kazdy sie musi z tym pogodzic nie traktujmy ludzi jak uposledzonych dzieci zamknieta ulica w bilgoraju to nie koniec swiata
~ do: I co
Oceniano 2 razy  +2
Pierwszy odcinek to od ronda z obwodnicą półncną (a dokładniej poczatek gdzieś 100 m za rondem w steonę miasta, do mnej więcej Majstra) zamknięty jeden pas i wahadło ze swiatłami tak jak na rondzie Zielona czy Włosiankarska, do tego najpierw zamknięty wlot od Batorefo, albo od Lubelskiej, a potem zmiana jak zrobią pół ronda (raczej najpierw zamknięty wlot od strony Dąbrowicy).
Drugi odcinek to zamknięta całkiem Tarnogrodzka od Spokojnej do tego miejsca gdzie zaczyna się jej nowy przebieg. Ruch wahadłowy pewnie ze światłami po połowie nowego ronda przy Motorowej.
Trzeci odcinek to skrzyżowanie Jana Pawła z Krzeszowską. Ruch wahadłowy, pewnie ze światłami, zamknięty jeden pas na odcinku pewnie 100 metrów od skrzyzowania w każdą stronę Krzeszowskiej.
Co do etapów to ciężko powiedzieć, bo to sytuacja dynamiczna i zależy od tempa prac, ale pierwsze wahadło pewnie od poniedziałku, następne pewnie w ciągu kilku dni.
Co do objazdów to chyba nie będzie żadnych nowych oznakowanych objazdów ulice będą przejezdne tak jak teraz, tyle, że teochę na światłach trzeba będzie postać więcej, bo jadąc od Lublina na Tarnogród to będą 4 wahadła ze światłami.
Lepiej jechać przez obw. północną, Zamojską, Długą, Wiejską, wtedy zamiast 4 wahadeł będzie tylko jedno na Motorowej.
Przez Sikorskiego nie ma co się pchać, bo pewnie niedługo zaczną remont mostu i ulicy i zamkną jeden pas.
~ ..
Oceniano 6 razy  +6
Osiedle odcięte od swiata,nie ma żadnych znaków ani dla kierowców ani wytyczonych przejść dla pieszych-na jednym przejściu znak "przejście drugą stroną" i z drugiej strony taki sam,to chyba trzeba latać. Jak teraz będą remonty dalszych ulic to cały Biłgoraj zrobi się odcięty od świata. Chociaż właściwie to jest odcięty od świata i cywilizacji.
~ nie wiem czy ktoś się połapie
Oceniano 1 raz  +1
poniatowskiego- komorowskiego- konopnickiej- wiejska
nie wiem czy ciężarowe jeżdżą tą trasą
a zwłaszcza odcinek komorowskiego w obie strony
żeby tam była dobra komunikacja to z poniatowskiego wjeżdżając na komorowskiego i z konopnickiej na komorowskiego powinno być z pierwszeństwem
czyli cała obwodnica z pierwszeństwem
ale ona jeszcze nie jest dokończona
jaka to jest obwodnica poniatowskiego zaczyna się na rondzie na zamojskiej a kończy gdzie ????????
niech ktoś mi wytłumaczy
~ seba
Oceniano 5 razy  +1
Jeśli te znaki będą, bo tu jakoś tym nie piszą jeśli się podjęli tego tematu to powinni dokładnie opisać. Pozdrawiam.
~ oss8043
Oceniano 1 raz  +1
a co z osobami pracującymi przy tych ulicach..?
~ rozumując logicznie
Oceniano 2 razy  0
wskaż po przeczytaniu "artykułu" na czym mają polegac kolejne utrudnienia i w jakim terminie na jakim odcinku.
~ ja
Oceniano 4 razy  +2
yy? patrzeć na znaki? Nikt przejezdny przecież nie jeździ na pamięć w Biłgoraju :D
~ seba
Oceniano 8 razy  +4
A co ma zrobić osoba przyjezdna, gdzieś z Polski, która nie zna Biłgoraja?. Pozdrawiam.
~ bar93xxx
Oceniano 5 razy  +1
tu nawet nie trzeba pisac ze zrozumieniem zeby zrozumiec przebudowuja ulice jana pawla drugiego to kazdy kto troche logicznie mysli bedzie jezdzil innymi ulicami np kosciuszki dluga obwodnica polnocna poniatowskiego zamojska itp w bilgoraju jest kilkadziesiat ulic wiec zamkniecie jana pawla drugiego wiekszych trudnosci nikomu n ie powinno robic
~ I co
Oceniano 10 razy  +8
w związku z tym?? Które odcinki będą zamknięte? Gdzie będzie odbywał się ruch wahadłowy? Którędy będą ewentalne objazdy? A etapowo tzn w jakich okresach - od kiedy do kiedy i gdzie??
Podano nazwę zadania i nazwano to zmianą organizacji ruchu. Pisać też trzeba ze zrozumieniem......
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w piątek, godzina 16:49 Tarnogród
Napad na kantor w Tarnogrodzie
Nieznany mężczyzna sterroryzował kobietę pracującą w kantorze, ukradł pieniądze i uciekł. Teraz poszukuje go policja. Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 1 grudnia, w Tarnogrodzie.
w poniedziałek, godzina 08:50 Obsza
Nowa droga skróci podroż na Podkarpacie
w środę, godzina 12:35 Biłgoraj
Urząd Miasta poszukuje pracownika
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Arion nadal będzie prowadzić biłgorajski szpital?
W piątek 1 grudnia, na stronie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju pojawiła się informacja dotycząca działań realizowanych przez Zarząd Powiatu w zakresie zapewnienia mieszkańcom dostępu do szpitalnej opieki zdrowotnej. Starosta wyjaśnił też jakie są możliwości wypowiedzenia umowy dzierżawy zawartej pomiędzy powiatem a spółką Arion. Okazuje się, że zamierzone cele wcale nie muszą zostać zrealizowane.
we wtorek, godzina 08:26 Lekkoatletyka
Angelika Mach z minimum na igrzyska w Paryżu
we wtorek, godzina 15:41 Biszcza
Nowy sekretarz wybrany
30 listopada 2023 Biłgoraj
Biłgoraj na podium
Ogłoszono wyniki VII edycji Rankingu Gmin Lubelszczyzny. W zestawieniu miasto Biłgoraj zajęło odpowiednio 2. miejsce w kategorii "Gminy miejskie" oraz 1. miejsce w kategorii "Gmina - lider powiatu biłgorajskiego".
w środę, godzina 13:28 Korczów
Matka osierociła czwórkę dzieci. Szkoła w Korczowie apeluje o wsparcie
dzisiaj, 10:20 Biłgoraj
Mikołajkowy turniej dla Kuby. Zebrano ponad 10 tys. zł
dzisiaj, 14:27 Biłgoraj
Umowa na wykonanie projektu sali gimnastycznej przy ZSZiO w Biłgoraju podpisana
Na przełomie listopada i grudnia 2023 roku, podpisana została w Biłgoraju umowa na wykonanie dokumentacji technicznej hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Wyłonionym wykonawcą zostało Biuro Projektowe "ARCH-DOM" Sp.j. Henryk Dołęgowski, Ryszard Suchora z Białej Podlaskiej.
dzisiaj, 07:46 Potok Górny
Złote Gody w Potoku Górnym
w poniedziałek, godzina 16:08 Biłgoraj
Jak pozbyć się śniegu z posesji? Władze Biłgoraja mają rozwiązanie
w sobotę, godzina 10:54 Lubelszczyzna
Jaka jest sytuacja na drogach Lubelszczyzny?
Od rana obserwujemy intensywne opady śniegu, a to oznacza, że warunki do jazdy nie należą do najlepszych. W całym województwie na drogach pracuje sprzęt, który ma za zadanie ułatwić podróżowanie. Wszystkie drogi są przejezdne?
23 listopada 2023 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
we wtorek, godzina 17:06 Biłgoraj
Kolejne ostrzeżenie dla powiatu. Co tym razem?
we wtorek, godzina 09:05 Biłgoraj
Jan Pyznarski i Krzysztof Halicki wydali oświadczenie dot. biłgorajskich zapiekanek
W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się zapiekankach, którymi od lat zajadają się mieszkańcy Biłgoraja i okolic. Okazuje się, że wokół tego produktu zrobiła się niemała afera. Właśnie dlatego wydane zostało oświadczenie.
w piątek, godzina 08:34 Szarajówka
Znalezisko sprzed 4 tys. lat w powiecie
dzisiaj, 09:04 Biłgoraj
Kilkumetrowe kukły, ogień, pirotechnika i szczudła
dzisiaj, 08:01 Lubelszczyzna
Nowy rozkład jazdy pociągów, więcej możliwości podróżowania dla mieszkańców regionu
Mieszkańcy województwa lubelskiego zyskają dodatkowe połączenia kolejowe. W ramach zmiany rozkładu jazdy pociągów wprowadzono m.in. całoroczne połączenie z Zamościa do Bełżca, dodatkowe pociągi z Zamościa do Lublina oraz dodatkowe pociągi z Terespola, Chełma, Parczewa czy Łukowa. To nie koniec dobrych informacji, bo na wybranych odcinkach Operator (POLREGIO S.A.) wprowadzi atrakcyjne promocje cenowe. Część połączeń pojawi się w rozkładzie jazdy już od 10 grudnia br., a pozostałe będą dostępne od stycznia 2024 roku.
w sobotę, godzina 08:41 Józefów
Nowa atrakcja stanęła na rynku
w poniedziałek, godzina 11:19 Biłgoraj
Zmarł ks. kan. Józef Godzisz
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika