REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł partnera
2019.01.04 12:42 | aktualizacja: 2019.01.04 12:42

Czym są biura na godziny i dla kogo to dobre rozwiązanie?

W wielu przypadkach długotrwały wynajem biura jest nieopłacalny i sprawia, że płynność finansowa firmy stoi pod dużym znakiem zapytania. Szczególnie dotyczy to małych firm, czy też osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, np. freelancerów. Opłacalną alternatywą może stać się wynajem biura na określoną ilość godzin. Sprawdź, czym charakteryzuje się wynajmowanie biura na godziny i komu to rozwiązanie przyniesie najwięcej korzyści.
Czym są biura na godziny i dla kogo to dobre rozwiązanie?

Wynajem biura na godziny — na czym to polega?

Wynajmowanie biura na potrzebną nam ilość godzin jest znakomitym rozwiązaniem wtedy, gdy nie mamy potrzeby posiadania profesjonalnego biura, aby wykonywać obowiązki zawodowe, czy też wykonywać konkretne usługi, np. przez Internet. Korzystając z przestrzeni biurowej w konkretnych godzinach i płacenie tylko za nie, sprawia, że nie tylko oszczędzamy, ale też jesteśmy znacznie bardziej efektywni. Coraz więcej freelancerów dostrzega, że praca zdalna w domu często nie jest wykonywana na odpowiednim poziomie i poświęca się na nią zbyt mało uwagi. Zmiana przestrzeni wokół siebie pozwala również na oddzielenie obowiązków domowych, spraw prywatnych od życia zawodowego, dzięki czemu mamy mniejsze problemy ze zrelaksowaniem się po pracy.

Jakie biuro wybrać?

W tym przypadku najważniejsze stają się dwa aspekty — przestrzeń biurowa oraz cena. W pierwszym przypadku trzeba zwrócić uwagę na to, jak duże jest biuro, czy jest przestronne oraz odpowiednio wyposażone do naszych potrzeb. Warto zwrócić uwagę również na takie kwestie jak możliwość kontrolowania temperatury w pomieszczeniu poprzez ogrzewanie, czy też klimatyzację. Szczególnie docenimy tę kwestię podczas letnich upałów, czy też w trakcie mrozów zimą. W końcu wszystkie te elementy wpływają na efektywność naszej pracy, dlatego są bardzo ważne. Kolejny aspektem jest oczywiście cena, gdyż nie warto przepłacać. Dobrym rozwiązaniem będzie przygotowanie roboczej tabelki z zaletami konkretnych firm, które oferują taką możliwość, aby spojrzeć realnie, które rozwiązanie będzie dla nas najbardziej opłacalne. Ciekawa oferty dostępna jest na stronie internetowej omnioffice.pl, wśród których jest również możliwość wynajęcia biura na godziny.

Komu opłaca się wynajmować biuro na godziny?

Wbrew pozorom istnieje wiele rodzajów firm, czy też grup zawodowych, dla których wynajem biura na godziny może przynieść bardzo duże korzyści, do najpopularniejszych zaliczają się:

  • wykonawcy wolnych zawodów — na przykład blogerzy, graficy, copywriterzy, czy też dziennikarze;
  • wszystkie osoby, które pracują zdalnie i nie potrzebują do wykonywania swoich obowiązków specjalistycznych maszyn, czy też urządzeń,
  • właściciele start-upów,
  • mikroprzedsiębiorcy — którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność i chcą zyskać przestrzeń do spotkań biznesowych,
  • właściciele sklepów internetowych,
  • szkoleniowcy,
  • osoby, które organizują spotkania rekrutacyjne,
  • pisarze — szczególnie osoby, które nie mogą znaleźć w swoim domu miejsca, w którym mogliby się odciąć od świata i skupić jedynie na pracy nad nową książką.

Red.
Red. dodany 4 stycznia 2019
 
Odsłon: 2699

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
6 czerwca 2024 Biłgoraj
Wyjątkowy jubileusz w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]
40 lat temu w Biłgoraju powstała pierwsza w Polsce Wioska Dziecięca SOS. Uroczyste obchody jubileuszu, z udziałem władz lokalnych, Zarządu SOS Wiosek Dziecięcych, a także obecnych i byłych pracowników i wychowanków, zorganizowano w czwartek 6 czerwca.
we wtorek, godzina 19:02 Lubelszczyzna
Ogrzewasz dom gazem? Sprawdź, jak otrzymać zwrot VAT
dzisiaj, 11:16 Biszcza
Dwudniowe manewry w powiecie
31 maja 2024 Aleksandrów
Śledczy prowadzą postępowanie ws. drukarni banerów wyborczych w Aleksandrowie
Z ustaleń Onetu wynika, że w październiku ubiegłego roku w garażu na terenie jednej z posesji w Aleksandrowie drukowano materiały wyborcze Marcina Romanowskiego. Obecnie miały tam być drukowane banery kandydatów PiS do Parlamentu Europejskiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura w Zamościu. Śledczy podejrzewają, że mogło dojść do nielegalnego wspierania komitetu wyborczego z pominięciem oficjalnych źródeł finansowania.
dzisiaj, 11:46 Łukowa
Akcja pomocy dla 4-letniego Pawełka
w środę, godzina 08:06 Powiat
9 miejscowości bez prądu
dzisiaj, 08:27 Biłgoraj
Sześciu chętnych na budowę nowoczesnego osiedla
W Biłgoraju wkrótce powstanie ekologiczne osiedle bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. właśnie zakończyło przyjmowanie ofert na realizację inwestycji.
dzisiaj, 09:08 Biłgoraj
I LO im. ONZ w czołówce w kraju
we wtorek, godzina 10:03 Obsza
Ostatni dzwonek na przekazanie stanu wodomierza
dzisiaj, 21:13 Biłgoraj
Święto motoryzacji w Biłgoraju
Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Biłgoraju będzie można podziwiać perełki motoryzacji. Wszystko za sprawą Biłgorajskiego Spotkania z Klasykiem, które odbędzie się na terenie OSiR.
we wtorek, godzina 14:25 Biłgoraj
W biłgorajskim muzeum można zwiedzać nową wystawę
w środę, godzina 07:53 Aleksandrów
Nowi sołtysi zainaugurowali kadencję
dzisiaj, 14:56 Lubelszczyzna
W regionie powstanie prawie 220 km dróg ekspresowych
Sieć tras ekspresowych w woj. lubelskim stale się zwiększa i liczy już ok. 230 km. GDDKiA realizuje kolejnych 13 odcinków dróg o łącznej długości niespełna 220 km.
2 czerwca 2024 Okrągłe
Turniej Wsi 2024 [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]
w poniedziałek, godzina 12:17 Kraj
Oni zasiądą w Parlamencie Europejskim
w środę, godzina 15:40 Biłgoraj
To najlepsi sportowcy w powiecie [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 12 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju zorganizowano Podsumowanie Roku Sportowego 2023/2024. Podczas wydarzenia najlepsi w sporcie szkolnym odebrali dyplomy i puchary. Uhonorowano także nauczycieli i działaczy.
6 czerwca 2024 Goraj
Oficjalne powitanie nowej sekretarz
we wtorek, godzina 09:32 Huta Turobińska
Samochód w rowie. Gdzie jest kierowca?
w poniedziałek, godzina 06:06 Powiat
Oficjalne wyniki głosowania w powiecie biłgorajskim
W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział 29 636 mieszkańców powiatu biłgorajskiego, spośród 79 044 uprawnionych. Wyborcy oddali 29 462 ważne głosy. Największym poparciem wśród głosujących cieszyła się partia Jarosława Kaczyńskiego.
w niedzielę, godzina 11:09 Biłgoraj
Tak wyglądała czerwcowa garażówka [NOWE ZDJĘCIA]
w piątek, godzina 14:34 Biłgoraj
Zdarzenie drogowe na ul. Cegielnianej w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika