REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Biłgoraj
2019.07.14 13:05 | aktualizacja: 2019.07.14 13:06

To już okrągły rok

W niedzielę, 14 lipca, na terenie biłgorajskiego targowiska zorganizowana została ósma już edycja miejskiej wyprzedaży garażowej. Od pierwszej minął już rok. Tak jak o podczas poprzednich edycji nie brakuje zarówno chętnych do sprzedawania, jak i kupowania. Wyprzedaż potrwa do godz. 15.
To już okrągły rok

Biłgorajska garażówka to pomysł mieszkańców, którzy postanowili stworzyć okazję do kupienia i sprzedania towarów za niewielkie pieniądze, które u jednych tylko zbierają kurz, a innym mogą jeszcze posłużyć.

Od początku miejscem spotkania było targowisko Mój Rynek, mieszczące się przy ul. Jagiełły. Od początku też chętnych do kupowania i sprzedawania nie brakowało. Garażówka organizowana jest w niedzielne popołudnia i zawsze przyciąga tłumy chętnych. Nie inaczej jest i tym razem.

Dziś, w niedzielę, 14 lipca, zorganizowana została ósma edycja wyprzedaży. Tak jak i podczas poprzednich garażówek większość stołów ugina się od towarów, których próżno szukać w sklepach, gdyż niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. "jednoosobową działalność gospodarczą" mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności, a przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników pochodzące z ich domów. Jest jeszcze czas, by skorzystać z okazji i znaleźć coś dla siebie.

Wyprzedaż potrwa do godz. 15.

red.
red. dodany 14 lipca 2019
 
Odsłon: 7056

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (3)

Najwyżej oceniane komentarze
KaspersKI
Oceniano 20 razy  +16
Piękna inicjatywa - gratulacje dla organizatorów
-------------
s p o r t b i z n e s . c o m . p l
Wszystkie komentarze
Drakkar
Oceniano 8 razy  -8
Drakkar
Oceniano 9 razy  -7
KaspersKI
Oceniano 20 razy  +16
Piękna inicjatywa - gratulacje dla organizatorów
-------------
s p o r t b i z n e s . c o m . p l
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja