REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Starostwo informuje
2013.01.30 10:20 | aktualizacja: 2013.01.30 11:45

Święto w PUP

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju w poniedziałek, 28 stycznia, obchodzili święto pracownika publicznych służb zatrudnienia. Były wyróżnienia, gratulacje i życzenia. Co rocznie święto to wypada 27 stycznia.
Święto w PUP

Spotkanie rozpoczęła dyrektor Danuta Łagożna od odczytania listu gratulacyjnego przesłanego przez Władysława Kosiniaka - Kamysza Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Następnie głos zabrał Marian Tokarski Starosta Biłgorajski:

- Dziękuję za waszą pracę, za rozwiązywanie tych bardzo trudnych problemów. Uważam, że problem bezrobocia jest najważniejszym zadaniem w naszym kraju, i temu problemowi musicie stawiać czoła. - zaznaczył starosta - przy okazji tego święta na uwagę zasługuje fakt, iż powiat biłgorajski ma najniższy stopień bezrobocia w województwie lubelskim. Pracownicy naszego PUP najlepiej wykorzystują środki na wspieranie aktywnych form łagodzenia skutków bezrobocia. Starosta wyróżnił osoby szczególnie zasłużone. Złotą monetę otrzymały Halina PirógDorota Skwarek. Monetami srebrnymi wyróżnione zostały Anna TrojanowskaAnna Mazur. Albumy przyrodnicze otrzymały Beata Grabias, Barbara Ksiądz, Joanna ZarosaAnna Kopaczewska.


M. Szewczuk
M. Szewczuk dodany 30 stycznia 2013
 
Odsłon: 8297

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (15)

Najwyżej oceniane komentarze
~ as
Oceniano 29 razy  +25
Święto??? A CO PRACE KOMUŚ ZNALEŹLI?!?!?!
~ jule
Oceniano 21 razy  +17
hehe ,nie , swietuja ze bezrobocie spadlo bo duzo ludzi w terminie nie podpisalo listy i ich wykopali na pol roku
~ poi
Oceniano 18 razy  +14
i jeszcze ordery dostaja???? za co? ten zacofany i niepotrzebny urząd powinni zamknac i otworzyc prywatna agencje posrednictwa pracy a nie takie byle co
Wszystkie komentarze
~ Fata
Oceniano 4 razy  +4
Powinni wiedzieć sami,że takie święto w dobie bezrobocia żle się kojarzy. Dziwię się
~ znalaźli mi
  0
tak na ćwiartkę ćwiartki etatu na staż z grupą inwalidźką
~ h
Oceniano 3 razy  +3
w jednym pokoju bym ich wszystkich upchal a nie siedza w twierdzy jakby jakis dochod przynosili
~ Yyyyyyy
Oceniano 2 razy  +2
Niech sie wezmą do roboty bo nawet PIT-ów ludziom nie wysyłają a potem urzad skarbowy dochodzi i karę na ludzi nakłada. Biurokraty - za takie błędy oni powinni fiskusowi oddawać a nie podatnik burdel tam maja i kupę znajomiKocio po plecach pozatrudnianych starze tez po znajomosciach
~ Drakkar
Oceniano 2 razy  0
Do tego festiwalu o których wspomina petent dodałbym jeszcze konkurs w biegu przez płotki i myciu kubków na czas oraz zawody kto szybciej wypali papierocha w godzinach pracy.
Kilka dni temu paru pasożytów z okrąglaka na ulicy nie miastowej w mieście wyścigu szczurów przyznało sobie nagrody w wysokości 40 tysiączków w myśl durnego tłumaczenia "bo tak" bez zważania na polityke zaciskania pasa proponowanej przez pana z kreskówki Disneya.Proponuje podobną politykę przenieść na nasze rodzinne grunta i też przyznac takie nagrody tym co tak dzielnie walczą z bezrobociem bo jak to tak przecież Biłgoraj nie musi być wcale gorszy jak już nasze naczialstwo dało tyłka z odsnieżaniem to przynajmniej na polu walki z bezrobociem wykażmy jakieś osiagniecia od tych kilku tysiecy nikt by nie zbiednial a zwłaszcza państwo.Cho,.lera ja też codziennie musze stawiać czoła róznym podatkom,daninom,opłatom i różnym innym durnym pomysłom po to tylko żeby utrtzymać ten przerośniety urzedniczy ... niech każdy sobie wstawi sam odpowiednie słowo na określenie tego czegoś.Żeby tylko to sie na coś przydało a tak siedzi i wymyśla jak tu dopierniczyć zwykłemu człowiekowi.Proszę sobie wyobrazić że bezrobocie jest jak najbardziej na rekę urzędom pracy brzmi to paradoksalnie ale cożby robiły te hordy urzedasów gdyby nagle wszyscy bezrobotni dostali pracę.Jaką rolę w tym momencie spełniały by PUPska jak by sie odnalazły w nowej rzeczywistosci czyzby zostały skazane na obsługiwanie samych siebie zapewne nie bo pewnie zostałby powołany nowy urząd np. d/s obsługi ludzi pracujących lub tez inne diabelstwo regulujące życie ludzi.
~ M
  0
proszę mi podpowiedzieć:jak to się ma słoty i srebrny pieniążek do nagród panów z Wiejskiej w wys. ok.50tys.Pan starosta ponoć tez otrzymał, czy tez się zadowolił sreberkiem?
~ ~~~`ąbc
Oceniano 2 razy  +2
W PUP-ach to mają marne ochłapy dla naiwnych za śmieszne pieniądze a jak by miał pracować to połowę kasy wydał by na dojazdy ze śniadaniem na herbatę a na cukier już by brakło ,hahahaha !!!
Prywaciarze przestańcie ludzi mieć za kretynów !!!
Wstrętni wyzyskiwacze
~ dobrze pracują
Oceniano 5 razy  -3
Ciekawe która z pań znalazła 2 błędy w moich papierach z Urzędu Pracy na wniosek pani Sędzi M.K-P.
Mój Urząd Pracy się nie umywa do jakości pracy Biłgorajskiego UP.
Pozdrowionka ,,AK"
~ kot parszywy
Oceniano 9 razy  +5
Prawdziwe święto to będzie wtedy, gdy komuś pracę znajdą.
~ ddd
Oceniano 7 razy  +3
Tam też był opłatek?
~ as
Oceniano 6 razy  +2
he co to każdemu po "minusie" od Pani z PUP :)
~ petent
Oceniano 15 razy  +9
Nagrody z okazji święta a może raczej festiwalu piłowania paznokci i parzenia kawy.
~ jule
Oceniano 21 razy  +17
hehe ,nie , swietuja ze bezrobocie spadlo bo duzo ludzi w terminie nie podpisalo listy i ich wykopali na pol roku
~ as
Oceniano 29 razy  +25
Święto??? A CO PRACE KOMUŚ ZNALEŹLI?!?!?!
~ poi
Oceniano 18 razy  +14
i jeszcze ordery dostaja???? za co? ten zacofany i niepotrzebny urząd powinni zamknac i otworzyc prywatna agencje posrednictwa pracy a nie takie byle co
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
11 sierpnia 2022 Lubelszczyzna
Przybyło milionerów w województwie lubelskim. Ilu rozliczyło się w Biłgoraju?
W ciągu roku w województwie lubelskim przybyło 165 milionerów. W zeznaniach podatkowych za 2020 rok, dochód powyżej miliona złotych zadeklarowało 1190 osób, a za 2021 rok już 1355 osób. Najwięcej milionerów rozliczyło się Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Lublinie (305 osób), najmniej w urzędach skarbowych we Włodawie i Hrubieszowie (po 11 osób). A jak to wygląda w Biłgoraju?
dzisiaj, 07:57 Biłgoraj
Zakończono poszukiwania zaginionego mężczyzny
dzisiaj, 09:13 Biłgoraj
Zawodnicy "ZNICZA" w Narodowej Reprezentacji Polski
11 sierpnia 2022 Biłgoraj
Jerzy Buczko zostaje na stanowisku dyrektora RCEZ
Obecny dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju jeszcze przez co najmniej rok będzie zarządzał tą placówką. W środę 10 sierpnia taką decyzję podjął jednogłośnie Zarząd Powiatu, obradujący w pełnym - pięcioosobowym - składzie.
3 sierpnia 2022 Andrzejówka
Poszukiwania 17-latki zakończone
dzisiaj, 07:33 Biłgoraj
Z cmentarza zniknął kontener. Koniec z niesegregowanymi odpadami
8 sierpnia 2022 Biłgoraj
Uciekł z miejsca zdarzenia. Już został doprowadzony do prokuratury
Do tragicznego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Luchowie Górnym. Kierujący mercedesem najechał na leżącego na jezdni 36-latka. 23-letni kierujący w niedzielę został doprowadzony do prokuratury. Postawiono mu zarzut nieudzielenia pomocy.
w niedzielę, godzina 16:02 Biłgoraj
Pchli targ w Biłgoraju
we wtorek, godzina 10:05 Biłgoraj
Wniosek o zmianę organizacji ruchu
10 sierpnia 2022 Powiat
Ranking zamożności samorządów. Najlepsze od lat miejsce Biłgoraja, spektakularny spadek Biszczy
Zamożność samorządów mierzona dochodem na osobę jest podstawowym wskaźnikiem, na podstawie którego każdego roku przygotowywany jest ranking gmin, powiatów i województw. To daje obraz, w których regionach żyje się lepiej. Gminy z terenu powiatu biłgorajskiego radzą sobie różnie. Jedna z nich zaliczyła spektakularny spadek, bo aż o prawie 500 miejsc. Najlepsze miejsce od lat zajęło miasto Biłgoraj.
w środę, godzina 07:42 Biłgoraj
Kwesta podczas Festiwalu Kultur. Ile udało się zebrać?
w poniedziałek, godzina 11:38 Biłgoraj
Piorun uderzył budynek biłgorajskiej straży
w piątek, godzina 07:18 Biłgoraj
6. Charytatywny Bieg PKO zawita do Biłgoraja
W drugiej połowie sierpnia ruszają zapisy do 6. PKO Biegu Charytatywnego. W tym roku jedną z 12 lokalizacji będzie Biłgoraj. Kiedy odbędzie się bieg?
w niedzielę, godzina 14:55 Biłgoraj
Moto Piknik Rodzinny, czyli pożegnanie starego autodromu
we wtorek, godzina 08:21 Biłgoraj
Niebezpieczny tydzień
w środę, godzina 20:56 Biłgoraj
Mini Łazienki w Biłgoraju?
W środowe popołudnie 17 sierpnia odbyły się spotkania konsultacyjne władz miasta i projektantów z mieszkańcami dwóch biłgorajskich osiedli Różnówka i Rapy. Dotyczyły planu rewitalizacji tych terenów. Jakie padały pomysły?
10 sierpnia 2022 Biłgoraj
Wysyp gwiazd w Biłgoraju
10 sierpnia 2022 Biłgoraj
Strażnik poszukiwany
dzisiaj, 08:36 Biłgoraj
Można składać wnioski o dodatek węglowy
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Biłgoraju informuje, że od dnia 17 sierpnia 2022 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Biłgoraju przyjmowane są wnioski o wypłatę dodatku węglowego na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym.
w poniedziałek, godzina 14:29 Biłgoraj
Pokaz sprzętu wojskowego
7 sierpnia 2022 Luchów Górny
Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika Biłgoraj