REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2019.02.23 07:16 | aktualizacja: 2019.02.23 07:15

Kredyt 0%: mit czy prawda?

Codziennie zalewani jesteśmy dziesiątkami reklam różnych produktów. Często reklamy te są również nie do końca uczciwe, szczególnie po przeczytaniu treści napisanej małym druczkiem, zamieszczonej gdzieś w trudno dostępnym miejscu. Rezultatem takich praktyk jest wysoka czujność osób oglądających reklamy oraz mocno ograniczone zaufanie, szczególnie dla wszystkich produktów z napisem "za darmo".
Kredyt 0%: mit czy prawda?

Prawdopodobnie nie raz spotkałeś się z reklamą pożyczki, zazwyczaj chwilówki, która reklamuje się być całkowicie za darmo. Czy jest to prawdą? Czy pożyczki tego typu są naprawdę "darmowe"? Na co zwracać szczególną uwagę? Dowiedz się już dzisiaj!

Pożyczka 0% to nie mit - zasady działania

Pożyczki reklamujące się jako całkowicie darmowe prawie zawsze takie są? Po pierwsze niesamowicie wysoka konkurencja na rynku i regulacje nie pozwalają nieuczciwym firmom pozostać bezkarnym. Oczywiście "darmowa pożyczka ma też swoje ograniczenia, które są równocześnie głównym źródłem dochodu dla tego rodzaju firm. Oferty takich pożyczek są na https://loanprofy.com/pl/.

Praktycznie zawsze jedynym "ograniczeniem" darmowej pożyczki jest warunek spłaty na czas, lub też wcześniej. Zgodnie z przeważającą większością umów, pożyczka 0% obarczona jest dodatkowymi opłatami jedynie po przekroczeniu daty spłaty zobowiązania.

Co jest celem takiej pożyczki? Warto zaznaczyć jest, że owszem, pożyczkę u danej firmy dostaniemy całkowicie za darmo, ale tylko raz. Pożyczone pieniądze budują zaufanie między firmą a klientem, który w razie potrzeby bardzo chętnie weźmie drugą pożyczkę, tym razem płatną. Sprawę ułatwia również fakt zakładania konta użytkownika w serwisie oferującym darmowe pożyczki - następną, płatną pożyczkę otrzymasz w praktycznie automatycznie, bez całego procesu podawania danych, w parę kliknięć.

Monedo: alternatywa dla "darmowych" pożyczek

Wystarczy chwila nieuwagi, aby darmowa pożyczka przestała być taka "darmowa", otrzymując umowne, wysokie kary. Dobrą alternatywą okazać może się pożyczka, która nie jest darmowa, ale za to posiada uczciwe zasady oraz niskie opłaty. Przykładem takiej pożyczki jest Monedo, który pozwala na zaciągnięcie kwoty od 1500 do 10000 zł. Największą zaletą Monedo są jej niskie i stałe opłaty, które znacząco mogą różnić się o tych, które otrzymamy później u firm oferujących "darmowe" pożyczki. Co więcej, firma pozwala na wcześniejszą spłatę zobowiązania, bez ponoszenia darmowych kosztów.

Podsumowując, tak pożyczki 0% to nie mit, ale jak każdy produkt, również one posiadają swoje wady. Czy warto jest z nich skorzystać? Tylko jeśli posiada się doświadczenie i spędzi trochę czasu na studiowaniu umowy. W innych przypadkach pożyczka na stałych warunkach, jak np. w Monedo, okazać może się o wiele lepszym rozwiązaniem. Więcej informacji można znaleźć na https://credit-10.com/pl/.

Red.
Red. dodany 23 lutego 2019
 
Odsłon: 3574

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

JERZY31
  0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
8 maja 2024 Biłgoraj
Oficjalne otwarcie nowego basenu
Za kilka godzin, dokładnie od godz. 16.00, będzie można korzystać z nowej części basenu w Biłgoraju. Uroczyste otwarcie obiektu, z udziałem władz samorządowych, zorganizowano w środę 8 maja.
w środę, godzina 16:45 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie
11 maja 2024 Biłgoraj
Zarząd Powiatu podzielił się władzą
w środę, godzina 18:44 Biłgoraj
Ile zarobi nowy burmistrz?
W związku z objęciem z dniem 6 maja stanowiska burmistrza przez Wojciecha Glenia, podczas środowych obrad Rada Miasta zajęła się ustaleniem wysokości pensji włodarza.
w środę, godzina 11:15 Zwierzyniec
Mieszkanka powiatu potrąciła rowerzystkę
we wtorek, godzina 13:07 Korczów
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 14:05 Frampol
Gradobicie i ulewa [AKTUALIZACJA]
Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w poniedziałkowe popołudnie nad powiatem biłgorajskim przeszła burza, której towarzyszyły silne opady deszczu. W gminie Frampol spadł grad.
we wtorek, godzina 11:25 Gmina Biłgoraj
Ile zarobią radni i wójt?
w środę, godzina 17:57 Biłgoraj
Radni się podzielili
w środę, godzina 15:41 Biłgoraj
Biblioteka ma patrona. To zasłużony dla miasta prawnik, historyk i publicysta
W środę 22 maja Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju oficjalnie otrzymała imię prof. Jerzego Markiewicza. Decyzja ta była wynikiem wniosku złożonego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, który wpłynął do burmistrza Biłgoraja 7 marca 2023 roku. Uhonorowanie prof. Markiewicza jest wyrazem uznania dla jego zasług i wkładu w rozwój nauki, historii oraz społeczności lokalnej.
we wtorek, godzina 09:19 Powiat
Biłgoraj i okolice bez prądu
16 maja 2024 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja
w sobotę, godzina 09:16 Goraj
Nowy sekretarz wybrany
Zakończono procedurę wyboru kandydata na stanowisko sekretarza gminy Goraj. Kto obejmie to jedno z najważniejszych stanowisk w Urzędzie Miejskim w Goraju?
we wtorek, godzina 07:52 Biłgoraj
Z Biłgoraja do Hiszpanii
w niedzielę, godzina 21:05 Biłgoraj
Pikieta w Biłgoraju
16 maja 2024 Gmina Biłgoraj
Edyta Sarzyńska zastępcą wójta gminy Biłgoraj
Jest pierwsza decyzja personalna wójta gminy Biłgoraj Dariusza Świerczyńskiego. Na stanowisko zastępy wójta powołana została Edyta Sarzyńska, wieloletni pracownik gminy Biłgoraj.
w poniedziałek, godzina 12:36 Biłgoraj
W Biłgoraju stanie wioska indiańska
w środę, godzina 08:30 Powiat
Ostrzeżenie 2. stopnia dla powiatu
10 maja 2024 Potok Górny
Sensacyjne znalezisko z połowy 3 tysiąclecia przed naszą erą
Mieszkaniec Potoka Górnego znalazł na swoim polu, podczas plewienia plantacji malin, duży fragment siekiery krzemiennej. Z analizy wynika, że narzędzie może być datowane na pierwszą połowę 3 tysiąclecia przed naszą erą. To kolejne sensacyjne znalezisko na terenie powiatu biłgorajskiego.
w niedzielę, godzina 10:02 Tarnogród
2 stanowiska dyrektorskie do obsadzenia
w środę, godzina 08:12 Gmina Biłgoraj
Ponad 3 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika