REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2019.02.23 07:16 | aktualizacja: 2019.02.23 07:15

Kredyt 0%: mit czy prawda?

Codziennie zalewani jesteśmy dziesiątkami reklam różnych produktów. Często reklamy te są również nie do końca uczciwe, szczególnie po przeczytaniu treści napisanej małym druczkiem, zamieszczonej gdzieś w trudno dostępnym miejscu. Rezultatem takich praktyk jest wysoka czujność osób oglądających reklamy oraz mocno ograniczone zaufanie, szczególnie dla wszystkich produktów z napisem "za darmo".
Kredyt 0%: mit czy prawda?

Prawdopodobnie nie raz spotkałeś się z reklamą pożyczki, zazwyczaj chwilówki, która reklamuje się być całkowicie za darmo. Czy jest to prawdą? Czy pożyczki tego typu są naprawdę "darmowe"? Na co zwracać szczególną uwagę? Dowiedz się już dzisiaj!

Pożyczka 0% to nie mit - zasady działania

Pożyczki reklamujące się jako całkowicie darmowe prawie zawsze takie są? Po pierwsze niesamowicie wysoka konkurencja na rynku i regulacje nie pozwalają nieuczciwym firmom pozostać bezkarnym. Oczywiście "darmowa pożyczka ma też swoje ograniczenia, które są równocześnie głównym źródłem dochodu dla tego rodzaju firm. Oferty takich pożyczek są na https://loanprofy.com/pl/.

Praktycznie zawsze jedynym "ograniczeniem" darmowej pożyczki jest warunek spłaty na czas, lub też wcześniej. Zgodnie z przeważającą większością umów, pożyczka 0% obarczona jest dodatkowymi opłatami jedynie po przekroczeniu daty spłaty zobowiązania.

Co jest celem takiej pożyczki? Warto zaznaczyć jest, że owszem, pożyczkę u danej firmy dostaniemy całkowicie za darmo, ale tylko raz. Pożyczone pieniądze budują zaufanie między firmą a klientem, który w razie potrzeby bardzo chętnie weźmie drugą pożyczkę, tym razem płatną. Sprawę ułatwia również fakt zakładania konta użytkownika w serwisie oferującym darmowe pożyczki - następną, płatną pożyczkę otrzymasz w praktycznie automatycznie, bez całego procesu podawania danych, w parę kliknięć.

Monedo: alternatywa dla "darmowych" pożyczek

Wystarczy chwila nieuwagi, aby darmowa pożyczka przestała być taka "darmowa", otrzymując umowne, wysokie kary. Dobrą alternatywą okazać może się pożyczka, która nie jest darmowa, ale za to posiada uczciwe zasady oraz niskie opłaty. Przykładem takiej pożyczki jest Monedo, który pozwala na zaciągnięcie kwoty od 1500 do 10000 zł. Największą zaletą Monedo są jej niskie i stałe opłaty, które znacząco mogą różnić się o tych, które otrzymamy później u firm oferujących "darmowe" pożyczki. Co więcej, firma pozwala na wcześniejszą spłatę zobowiązania, bez ponoszenia darmowych kosztów.

Podsumowując, tak pożyczki 0% to nie mit, ale jak każdy produkt, również one posiadają swoje wady. Czy warto jest z nich skorzystać? Tylko jeśli posiada się doświadczenie i spędzi trochę czasu na studiowaniu umowy. W innych przypadkach pożyczka na stałych warunkach, jak np. w Monedo, okazać może się o wiele lepszym rozwiązaniem. Więcej informacji można znaleźć na https://credit-10.com/pl/.

Red.
Red. dodany 23 lutego 2019
 
Odsłon: 3317

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

JERZY31
  0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w piątek, godzina 16:49 Tarnogród
Napad na kantor w Tarnogrodzie
Nieznany mężczyzna sterroryzował kobietę pracującą w kantorze, ukradł pieniądze i uciekł. Teraz poszukuje go policja. Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 1 grudnia, w Tarnogrodzie.
w poniedziałek, godzina 08:50 Obsza
Nowa droga skróci podroż na Podkarpacie
w poniedziałek, godzina 16:08 Biłgoraj
Jak pozbyć się śniegu z posesji? Władze Biłgoraja mają rozwiązanie
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Arion nadal będzie prowadzić biłgorajski szpital?
W piątek 1 grudnia, na stronie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju pojawiła się informacja dotycząca działań realizowanych przez Zarząd Powiatu w zakresie zapewnienia mieszkańcom dostępu do szpitalnej opieki zdrowotnej. Starosta wyjaśnił też jakie są możliwości wypowiedzenia umowy dzierżawy zawartej pomiędzy powiatem a spółką Arion. Okazuje się, że zamierzone cele wcale nie muszą zostać zrealizowane.
dzisiaj, 11:08 Dereźnia
Św. Mikołaj odwiedził dzieci
dzisiaj, 08:26 Lekkoatletyka
Angelika Mach z minimum na igrzyska w Paryżu
w czwartek, godzina 19:37 Biłgoraj
Biłgoraj na podium
Ogłoszono wyniki VII edycji Rankingu Gmin Lubelszczyzny. W zestawieniu miasto Biłgoraj zajęło odpowiednio 2. miejsce w kategorii "Gminy miejskie" oraz 1. miejsce w kategorii "Gmina - lider powiatu biłgorajskiego".
w poniedziałek, godzina 15:49 Biłgoraj
Uruchomiono telefon alarmowy dla mieszkańców
w poniedziałek, godzina 11:19 Biłgoraj
Zmarł ks. kan. Józef Godzisz
22 listopada 2023 Powiat
Maszt w centrum Biłgoraja. Nie było sprzeciwu?
W centrum Biłgoraja powstaje instalacja radiokomunikacyjna BT 12925 Biłgoraj Różnówka wraz z infrastrukturą towarzyszącą wieży typu BOT-H2/54 dla operatora Towerlink Poland Sp. z o.o. Pozwolenie na budowę wydało Starostwo Powiatowe. Nie było żadnych sprzeciwów wobec wykonania inwestycji?
dzisiaj, 09:42 Gmina Biłgoraj
Ponad 1,3 mln zł na wymianę oświetlenia na terenie gminy Biłgoraj
w poniedziałek, godzina 09:48 Rakówka
Zabawa andrzejkowa seniorów i pokaz mody
dzisiaj, 09:05 Biłgoraj
Jan Pyznarski i Krzysztof Halicki wydali oświadczenie dot. biłgorajskich zapiekanek
W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się zapiekankach, którymi od lat zajadają się mieszkańcy Biłgoraja i okolic. Okazuje się, że wokół tego produktu zrobiła się niemała afera. Właśnie dlatego wydane zostało oświadczenie.
w sobotę, godzina 08:41 Józefów
Nowa atrakcja stanęła na rynku
w poniedziałek, godzina 18:14 Biłgoraj
Biuro poselskie Marcina Romanowskiego otwarte
w sobotę, godzina 10:54 Lubelszczyzna
Jaka jest sytuacja na drogach Lubelszczyzny?
Od rana obserwujemy intensywne opady śniegu, a to oznacza, że warunki do jazdy nie należą do najlepszych. W całym województwie na drogach pracuje sprzęt, który ma za zadanie ułatwić podróżowanie. Wszystkie drogi są przejezdne?
dzisiaj, 07:56 Pływanie
Spartanie na podium w województwie
23 listopada 2023 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
w piątek, godzina 08:34 Szarajówka
Znalezisko sprzed 4 tys. lat w powiecie
Tym razem do zamojskiej delegatury WUOZ Lublin trafiły znaleziska dwóch zabytków archeologicznych: siekierki krzemiennej z Szarajówki oraz fragmentu toporka kamiennego z Dereźni Solskiej. Oba zabytki archeologiczne były konsultowane z prof. dr hab. Jerzym Liberą z Instytutu Archeologii UMCS w Lublinie, w celu określenia ich chronologii, typologii i przynależności kulturowej.
w poniedziałek, godzina 20:20 Biłgoraj
"Zima nas jednak zaskoczyła". Burmistrz przeprasza i prosi o wyrozumiałość
w sobotę, godzina 09:03 Księżpol
Społeczność szkoły pożegnała wieloletnią dyrektor
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika