REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.10.02 18:21 | aktualizacja: 2020.10.02 18:21

Rozważasz kredyt? Sprawdź swoją zdolność kredytową w zaledwie kilka sekund!

Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, ale nie wiesz, o jak wysoką pożyczkę możesz się ubiegać? Jest na to proste rozwiązanie! Dzięki specjalnie zaprojektowanym kalkulatorom zdolności kredytowej uzyskasz potrzebne informacje w zaledwie kilka chwil! Sprawdź, jak skorzystać z takiej możliwości - w domowym zaciszu i bez dodatkowych opłat!
Rozważasz kredyt? Sprawdź swoją zdolność kredytową w zaledwie kilka sekund!

Co oznacza termin "zdolność kredytowa"?

Zdolność kredytowa to termin, pod którym kryje się najwyższa, bezpieczna kwota, którą może pożyczyć Ci bank. Jej weryfikacja to pierwszy krok, który należy zrobić, gdy zaczynasz myśleć o pożyczce. Dzięki niej podczas planowania dużych wydatków, np. zakupu mieszkania, dowiadujesz się, jaka powinna być jego maksymalna cena.

Na jakiej podstawie określa się zdolność kredytową?

Możliwości finansowe, którymi dysponuje Twoje gospodarstwo domowe, zależą od kilku czynników. To właśnie one uwzględniane są podczas obliczania Twojej zdolności kredytowej. Wśród najważniejszych aspektów, które na nią wpływają, można wymienić:

- wysokość i źródło dochodów gospodarstwa domowego,

- liczba osób w gospodarstwie domowym,

- bieżące koszty i zobowiązania, np. utrzymanie lub raty innych kredytów,

- historia dotychczasowych zobowiązań finansowych.

Jak obliczyć zdolność kredytową?

Doskonałym sposobem na wstępne określenie swoich pożyczkowych możliwości jest skorzystanie z kalkulatora zdolności kredytowej NOTUS Finanse. To specjalne narzędzie, dostępne on-line, które w zaledwie kilka sekund oszacuje maksymalną kwotę potencjalnego zobowiązania. Jak to działa? Wystarczy, że wypełnisz kilka pól formularza, a przygotowany algorytm wykona obliczenia i zwróci Ci informację o kwocie, o którą możesz się ubiegać. Ze względu na to, że narzędzie dostępne jest on-line, możesz z niego skorzystać w dowolnym miejscu i czasie. Co ważne, kalkulator jest w pełni darmowy!

Indywidualne oszacowanie zdolności kredytowej

Obliczenia wykonane przez kalkulator zdolności kredytowej są doskonałą bazą do dalszych analiz. Warto jednak zaznaczyć, że w dokładnym oszacowaniu kwoty pomocne mogą okazać się dodatkowe zmienne indywidualne. Ponadto, istotne są również procedury, którymi charakteryzują się pożyczki w poszczególnych bankach. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu precyzyjnych informacji, skonsultuj się z ekspertem doradztwa lub pośrednictwa finansowego. Pomoże Ci on określić realną zdolność kredytową, a także doradzi, jak zorganizować pożyczkę i zaplanować budżet domowy.

Red.
Red. dodany 2 października 2020
 
Odsłon: 1566

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w piątek, godzina 16:49 Tarnogród
Napad na kantor w Tarnogrodzie
Nieznany mężczyzna sterroryzował kobietę pracującą w kantorze, ukradł pieniądze i uciekł. Teraz poszukuje go policja. Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 1 grudnia, w Tarnogrodzie.
w poniedziałek, godzina 08:50 Obsza
Nowa droga skróci podroż na Podkarpacie
w poniedziałek, godzina 16:08 Biłgoraj
Jak pozbyć się śniegu z posesji? Władze Biłgoraja mają rozwiązanie
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Arion nadal będzie prowadzić biłgorajski szpital?
W piątek 1 grudnia, na stronie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju pojawiła się informacja dotycząca działań realizowanych przez Zarząd Powiatu w zakresie zapewnienia mieszkańcom dostępu do szpitalnej opieki zdrowotnej. Starosta wyjaśnił też jakie są możliwości wypowiedzenia umowy dzierżawy zawartej pomiędzy powiatem a spółką Arion. Okazuje się, że zamierzone cele wcale nie muszą zostać zrealizowane.
dzisiaj, 08:26 Lekkoatletyka
Angelika Mach z minimum na igrzyska w Paryżu
dzisiaj, 11:08 Dereźnia
Św. Mikołaj odwiedził dzieci
w czwartek, godzina 19:37 Biłgoraj
Biłgoraj na podium
Ogłoszono wyniki VII edycji Rankingu Gmin Lubelszczyzny. W zestawieniu miasto Biłgoraj zajęło odpowiednio 2. miejsce w kategorii "Gminy miejskie" oraz 1. miejsce w kategorii "Gmina - lider powiatu biłgorajskiego".
w poniedziałek, godzina 15:49 Biłgoraj
Uruchomiono telefon alarmowy dla mieszkańców
w poniedziałek, godzina 11:19 Biłgoraj
Zmarł ks. kan. Józef Godzisz
22 listopada 2023 Powiat
Maszt w centrum Biłgoraja. Nie było sprzeciwu?
W centrum Biłgoraja powstaje instalacja radiokomunikacyjna BT 12925 Biłgoraj Różnówka wraz z infrastrukturą towarzyszącą wieży typu BOT-H2/54 dla operatora Towerlink Poland Sp. z o.o. Pozwolenie na budowę wydało Starostwo Powiatowe. Nie było żadnych sprzeciwów wobec wykonania inwestycji?
dzisiaj, 09:42 Gmina Biłgoraj
Ponad 1,3 mln zł na wymianę oświetlenia na terenie gminy Biłgoraj
w poniedziałek, godzina 09:48 Rakówka
Zabawa andrzejkowa seniorów i pokaz mody
dzisiaj, 09:05 Biłgoraj
Jan Pyznarski i Krzysztof Halicki wydali oświadczenie dot. biłgorajskich zapiekanek
W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się zapiekankach, którymi od lat zajadają się mieszkańcy Biłgoraja i okolic. Okazuje się, że wokół tego produktu zrobiła się niemała afera. Właśnie dlatego wydane zostało oświadczenie.
w sobotę, godzina 08:41 Józefów
Nowa atrakcja stanęła na rynku
w poniedziałek, godzina 18:14 Biłgoraj
Biuro poselskie Marcina Romanowskiego otwarte
w sobotę, godzina 10:54 Lubelszczyzna
Jaka jest sytuacja na drogach Lubelszczyzny?
Od rana obserwujemy intensywne opady śniegu, a to oznacza, że warunki do jazdy nie należą do najlepszych. W całym województwie na drogach pracuje sprzęt, który ma za zadanie ułatwić podróżowanie. Wszystkie drogi są przejezdne?
23 listopada 2023 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
dzisiaj, 07:56 Pływanie
Spartanie na podium w województwie
w piątek, godzina 08:34 Szarajówka
Znalezisko sprzed 4 tys. lat w powiecie
Tym razem do zamojskiej delegatury WUOZ Lublin trafiły znaleziska dwóch zabytków archeologicznych: siekierki krzemiennej z Szarajówki oraz fragmentu toporka kamiennego z Dereźni Solskiej. Oba zabytki archeologiczne były konsultowane z prof. dr hab. Jerzym Liberą z Instytutu Archeologii UMCS w Lublinie, w celu określenia ich chronologii, typologii i przynależności kulturowej.
w sobotę, godzina 09:03 Księżpol
Społeczność szkoły pożegnała wieloletnią dyrektor
w sobotę, godzina 11:38 Biłgoraj
Psy zginęły w pożarze
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika