REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.10.02 18:21 | aktualizacja: 2020.10.02 18:21

Rozważasz kredyt? Sprawdź swoją zdolność kredytową w zaledwie kilka sekund!

Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, ale nie wiesz, o jak wysoką pożyczkę możesz się ubiegać? Jest na to proste rozwiązanie! Dzięki specjalnie zaprojektowanym kalkulatorom zdolności kredytowej uzyskasz potrzebne informacje w zaledwie kilka chwil! Sprawdź, jak skorzystać z takiej możliwości - w domowym zaciszu i bez dodatkowych opłat!
Rozważasz kredyt? Sprawdź swoją zdolność kredytową w zaledwie kilka sekund!

Co oznacza termin "zdolność kredytowa"?

Zdolność kredytowa to termin, pod którym kryje się najwyższa, bezpieczna kwota, którą może pożyczyć Ci bank. Jej weryfikacja to pierwszy krok, który należy zrobić, gdy zaczynasz myśleć o pożyczce. Dzięki niej podczas planowania dużych wydatków, np. zakupu mieszkania, dowiadujesz się, jaka powinna być jego maksymalna cena.

Na jakiej podstawie określa się zdolność kredytową?

Możliwości finansowe, którymi dysponuje Twoje gospodarstwo domowe, zależą od kilku czynników. To właśnie one uwzględniane są podczas obliczania Twojej zdolności kredytowej. Wśród najważniejszych aspektów, które na nią wpływają, można wymienić:

- wysokość i źródło dochodów gospodarstwa domowego,

- liczba osób w gospodarstwie domowym,

- bieżące koszty i zobowiązania, np. utrzymanie lub raty innych kredytów,

- historia dotychczasowych zobowiązań finansowych.

Jak obliczyć zdolność kredytową?

Doskonałym sposobem na wstępne określenie swoich pożyczkowych możliwości jest skorzystanie z kalkulatora zdolności kredytowej NOTUS Finanse. To specjalne narzędzie, dostępne on-line, które w zaledwie kilka sekund oszacuje maksymalną kwotę potencjalnego zobowiązania. Jak to działa? Wystarczy, że wypełnisz kilka pól formularza, a przygotowany algorytm wykona obliczenia i zwróci Ci informację o kwocie, o którą możesz się ubiegać. Ze względu na to, że narzędzie dostępne jest on-line, możesz z niego skorzystać w dowolnym miejscu i czasie. Co ważne, kalkulator jest w pełni darmowy!

Indywidualne oszacowanie zdolności kredytowej

Obliczenia wykonane przez kalkulator zdolności kredytowej są doskonałą bazą do dalszych analiz. Warto jednak zaznaczyć, że w dokładnym oszacowaniu kwoty pomocne mogą okazać się dodatkowe zmienne indywidualne. Ponadto, istotne są również procedury, którymi charakteryzują się pożyczki w poszczególnych bankach. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu precyzyjnych informacji, skonsultuj się z ekspertem doradztwa lub pośrednictwa finansowego. Pomoże Ci on określić realną zdolność kredytową, a także doradzi, jak zorganizować pożyczkę i zaplanować budżet domowy.

Red.
Red. dodany 2 października 2020
 
Odsłon: 1762

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w środę, godzina 15:41 Biłgoraj
Biblioteka ma patrona. To zasłużony dla miasta prawnik, historyk i publicysta
W środę 22 maja Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju oficjalnie otrzymała imię prof. Jerzego Markiewicza. Decyzja ta była wynikiem wniosku złożonego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, który wpłynął do burmistrza Biłgoraja 7 marca 2023 roku. Uhonorowanie prof. Markiewicza jest wyrazem uznania dla jego zasług i wkładu w rozwój nauki, historii oraz społeczności lokalnej.
dzisiaj, 13:40 Stara Wieś
Tragiczne zdarzenie w powiecie. Nie żyje mężczyzna [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 17:07 Biłgoraj
W regionie powstanie ponad 131 km ścieżek rowerowych
w środę, godzina 18:44 Biłgoraj
Ile zarobi nowy burmistrz?
W związku z objęciem z dniem 6 maja stanowiska burmistrza przez Wojciecha Glenia, podczas środowych obrad Rada Miasta zajęła się ustaleniem wysokości pensji włodarza.
w środę, godzina 16:45 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie [WYNIKI]
dzisiaj, 09:02 Biłgoraj
Pożar w Biłgoraju
w poniedziałek, godzina 14:05 Frampol
Gradobicie i ulewa [AKTUALIZACJA]
Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w poniedziałkowe popołudnie nad powiatem biłgorajskim przeszła burza, której towarzyszyły silne opady deszczu. W gminie Frampol spadł grad.
dzisiaj, 09:42 Frampol
Strażacy ponad 6 godzin walczyli z podtopieniami
dzisiaj, 13:58 Biłgoraj
Majówka w Biłgoraju
w sobotę, godzina 09:16 Goraj
Nowy sekretarz wybrany
Zakończono procedurę wyboru kandydata na stanowisko sekretarza gminy Goraj. Kto obejmie to jedno z najważniejszych stanowisk w Urzędzie Miejskim w Goraju?
11 maja 2024 Biłgoraj
Zarząd Powiatu podzielił się władzą
dzisiaj, 15:53 Biłgoraj
Projektanci rywalizują w Biłgoraju
16 maja 2024 Gmina Biłgoraj
Edyta Sarzyńska zastępcą wójta gminy Biłgoraj
Jest pierwsza decyzja personalna wójta gminy Biłgoraj Dariusza Świerczyńskiego. Na stanowisko zastępy wójta powołana została Edyta Sarzyńska, wieloletni pracownik gminy Biłgoraj.
we wtorek, godzina 11:25 Gmina Biłgoraj
Ile zarobią radni i wójt?
we wtorek, godzina 13:07 Korczów
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA]
10 maja 2024 Potok Górny
Sensacyjne znalezisko z połowy 3 tysiąclecia przed naszą erą
Mieszkaniec Potoka Górnego znalazł na swoim polu, podczas plewienia plantacji malin, duży fragment siekiery krzemiennej. Z analizy wynika, że narzędzie może być datowane na pierwszą połowę 3 tysiąclecia przed naszą erą. To kolejne sensacyjne znalezisko na terenie powiatu biłgorajskiego.
w środę, godzina 11:15 Zwierzyniec
Mieszkanka powiatu potrąciła rowerzystkę
16 maja 2024 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja
w piątek, godzina 16:33 Biłgoraj
Zlot food trucków w Biłgoraju
Mieszkańców Biłgoraja i okolic czeka prawdziwa uczta smaków. W piątkowe popołudnie 17 maja do naszego miasta zawitały food trucki i przez cały weekend będą serwować dania z różnych stron świata.
we wtorek, godzina 09:19 Powiat
Biłgoraj i okolice bez prądu
w środę, godzina 17:57 Biłgoraj
Radni się podzielili
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika