REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2017.05.24 09:03 | aktualizacja: 2017.05.23 10:22

Szansa dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju na propozycję dla osób bezrobotnych zainteresowanych odbyciem stażu z zapewnionym zwrotem kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do miejsca odbywania stażu.
Szansa dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju realizuje w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 projekt pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie biłgorajskim (III)".

W związku z powyższym zapraszamy do udziału w projekcie osoby w wieku 18-29 lat pozostające bez pracy, zarejestrowane w PUP jako bezrobotne z ustalonym II lub I profilem pomocy, nie uczestniczące w kształceniu lub szkoleniu finansowanym ze środków publicznych*, w szczególności znajdujących się w jednej z poniższych grup:

- osoby długotrwale bezrobotne,

- osoby niepełnosprawne,

- osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych.


* Warunkiem zakwalifikowania do projektu jest zakończenie szkolenia lub kształcenia na min. 4 tygodnie przed przystąpieniem do projektu (dzień wydania skierowania na staż)

Okres stażu - średnio 5 miesięcy

Osoby zainteresowane, które do tej pory nie uczestniczyły w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój prosimy o kontakt z doradcami klienta Sala Obsługi stanowiska 10-13 lub pod nr telefonem 84-685-00-00.

Projekt pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie biłgorajskim (III)" finansowany ze środków Funduszu Pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych (YEI).

red.
red. dodany 24 maja 2017
 
Odsłon: 6417

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (10)

~ mam zawód miłosny
Oceniano 1 raz  +1
i kto z moimi kwalifikacjami przyjmie mnie do pracy
~ Wolf66
Oceniano 2 razy  +2
tak dbaja o siebie jak i inne urzedy maja sie dobrze tzw, spolki rodzinne . jakos nigdy nie widzialem,aby jakikolwiek urzad zglosil , zapotrzebowanie w UP.. wszystko zalatwiane jest tylnym wejsciem:) ale najbardziej razace .jest to z epojdziesz to takiego bylejakiego urzedu i jestes traktowany , jak intruz siedza wgodzinach poracy na feisie itp ,i taki interesant im przeszkadza;) albo wgodiznach pracy siedzi u kosmetyczki :) a taka pani Ania z urzedu Mioasta to norma spiewa sobie fejs fejs fejs jak slicznie dzis wygladam ,a babcia nie chce byc :)))
~ UP jest OK
  0
z dobrą pracą jest jak z zabranym prawem jazdy po pijaku
musisz wiedzieć komu i ile dać ale i tak nie każdemu taki układ zaproponują
a to dlatego że wiadomo kto może dać i da a kogo po prostu nie stać
nikt nie powie biednemu weź pożyczkę w banku
jak on nawet nie ma takiej zdolności
i krąg się zamyka
a i oczywiście jak ktoś jest z rodziny gdzie mamusia ze śmietaną jajkami i innymi podrobami trampki bujała za nauczycielem coby dziecko skończyło szkołę
to i ta zasada obowiązuje przy pracy
nie ma nic dobrego za darmo
~ .
Oceniano 2 razy  +2
Dokładnie, zlikwidować te UP.
Akurat najmniejszym problemem w likwidacji są obecnie tam pracujący.
Powszechnie wiadomo, że pracują tam najwyższej klasy specjaliści, którzy na bezroboci na pewno nie trafią, bo na otwartym rynku pracy będą wręcz przebierać w ofertach.
Tyle mają "dobrych rad" dla bezrobotnych, że sami na pewno sobie poradzą i maksymalnie w ciągu tygodnia wszyscy znajdą nową pracę ;)
~ Solejuk
Oceniano 2 razy  0
ja mam pincet plus niech zyje besrobocie
~ Niepełnosprytna
  0
Niepełnosprawne osoby z lekkim stopniem na ogół nie kwalifikują się na kursy, z umiarkowanym stopniem nie kwalifikują się na bezrobotnych gdy mają pomoc socjalną. Jak w takim razie mają się aktywizować zawodowo? Dlaczego mając świadczenie z tytułu niezdolności do pracy nie jestem osobą bezrobotną? Przecież nie pracuję? Zdrowi dostają zasiłki, szkolenia a my chcący jakoś żyć tylko kłody pod nogi
~ as
Oceniano 4 razy  +2
Młodzi ludzie mają siłę,czas,zdrowie oraz chęci i zamiast zasuwać za 200 euro na stażu,jadą za granicę za 1200 euro.Pół roku tam i wystarcza na spokojne życie do następnego sezonu.
http://echaroztocza.pl/kosztuje-podatnikow-walka-bezrobociem-powiecie-bilgorajskim/
~ jak nie znalazł
Oceniano 3 razy  +1
w rodzinach pracowników up nie ma bezrobotnych
ale oni po prostu potrafią pracować
a nie każdy może być pracownikiem
~ andrzej
Oceniano 6 razy  +6
a ja proponowałbym aby kiedyś jakiś pracownik z urzędu pracy poszedł na taki staż i poszukał sam pracy
~ WOLF66
Oceniano 8 razy  +8
Urzad Pracy jeszcze nikomu tej pracy nie znalazl:)oferta ta polega na tym iz bezrobotny znajdzie sobie potencjalnego pracodawce , i wtedy urzad skieruje takiego delikwenta na szkolenie wymagane w tym zakladize pracy , urzad udaje ze pracuje .. i tyle tworzac sztuczny tlok przy okienakch , czy sei siediz czy sie elzy 2000 sie nalezy :)
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
25 kwietnia 2021 Biłgoraj
Przejazd przez tory w Woli Dużej zlikwidowany
Przejazd, z którego chętnie korzystali rowerzyści, przecinający torowisko w Woli Dużej, łączący tereny leśne, został zlikwidowany. Stało się to w marcu br. O powody tej decyzji zapytaliśmy Nadleśnictwo Biłgoraj.
w środę, godzina 08:11 Biszcza
Śmiertelny wypadek w Biszczy. Zginęło dwóch mężczyzn [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 09:57 Powiat
Kolejne alarmy bombowe w szkołach powiatu
29 kwietnia 2021 Biłgoraj
Mieszkańcy Biłgoraja walczą o las
Jeszcze w tym roku mają rozpocząć się działania związane z wycinką części lasu znajdującego się pomiędzy Biłgorajem a Wolą Małą. Mieszkańcy jednak nie odpuszczają i walczą o las. Poparli apel burmistrza o wstrzymanie prac. Założyli też profil na portalu społecznościowym "Biłgoraj broni swojego lasu".
w środę, godzina 14:23 Biłgoraj
Policja poszukuje zaginionej kobiety
dzisiaj, 09:13 Biszcza
Pożar hali magazynowej
w piątek, godzina 13:44 Biłgoraj
Nowy zastępca komendanta KP PSP w Biłgoraju
Lubelski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Grzegorz Alinowski w piątek 30 kwietnia wręczył akt powołania mł. bryg. Tomaszowi Koziołowi na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Biłgoraju.
w sobotę, godzina 12:39 Dyle
Wypadek w Dylach. Pięć osób trafiło do szpitali, kierowca był pijany
dzisiaj, 11:02 Lubelszczyzna
Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. 23 przypadki śmiertelne na Lubelszczyźnie
29 kwietnia 2021 Biłgoraj
Samorządowcy odstąpili od realizacji budżetu obywatelskiego
Podczas kwietniowej sesji Rady Miasta Biłgoraja podjęto decyzję o odstąpieniu, po raz kolejny, od realizacji budżetu obywatelskiego. Tym razem zawieszono budżet na dłuższy czas.
w środę, godzina 09:23 Biłgoraj
Nadleśniczy odpowiada na pismo burmistrza w sprawie lasu
we wtorek, godzina 12:59 Powiat
Alarmy bombowe w ośmiu szkołach
dzisiaj, 10:40 Biłgoraj
Decyzja sądu w sprawie upadłości spółki Arion Szpitale
Sąd Rejonowy Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 21 kwietnia 2021 roku, ogłosił upadłość Arion Szpitale Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ze skutkiem na dzień 12 marca 2018 roku. Postanowienie jest nieprawomocne.
we wtorek, godzina 10:02 Tarnogród
"Lot" motocyklem zakończył w szpitalu
w środę, godzina 08:02 Kraj
Nowe przepisy dla właścicieli czworonogów
28 kwietnia 2021 Kraj
Nowe zasady już od 1 maja. Dzieci wracają do szkół, otwarte hotele i restauracje
W środowe przedpołudnie 28 kwietnia odbyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, podczas której przekazane zostały informacje o dalszych krokach podejmowanych przez rząd związanych z luzowaniem obostrzeń. Wraca handel, a dzieci znów będą chodzić do szkół. Co jeszcze się zmienia?
we wtorek, godzina 10:10 Biłgoraj
Matura w reżimie sanitarnym
we wtorek, godzina 11:25 Powiat
Kolizje z dzikimi zwierzętami
w niedzielę, godzina 17:56 Tereszpol
Trwa usuwanie skutków wichury [AKTUALIZACJA]
Najprawdopodobniej trąba powietrzna przeszła nad gminą Tereszpol. W miejscowości Tereszpol Zygmunty silny wiatr uszkodził domy mieszkalne, stodoły i budynki gospodarcze, ogrodzenia posesji oraz zaparkowane przy domach samochody.
dzisiaj, 08:49 Biłgoraj
Serdeczna Karteczka od uczniów "Piątki" dla pracowników PGK
w środę, godzina 16:13 Biłgoraj
Konferencja dot. ustawy o zasobach własnych UE i Krajowego Planu Odbudowy
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Fotowoltaika Biłgoraj